Verstappen: Kontroverzia môj titul nezatienila, zaslúžil som si ho | Magazín F1 - F1online.sk

No a práve preto to neznehodnocuje Maxov titul. Max nespravil nič zlé, celý rok išiel naplno, snažil sa zo seba dostať všetko a bojoval do posledných sekúnd, aby ten titul získal. Ak by Max alebo RedBull vedome podvádzali tak ako Maradona, tak nepoviem ani slovo. Ale väčšina Lewisovich fanúšikov tu útočí priamo na Maxa a zosmiešňuje ho.

1 Like

Nemůžu mluvit za Lewisovy fanoušky, když mezi ně nepatřím :-). Pro mě byl (a pořád je) šok, že vedení závodu může svým amatérismem a nekompetencí po sportovní stránce zničit závěr do té doby nádherného šampionátu. K tomu věřím, že prvotní záměr vedení FIA např. podle postoje Todta byl trvat na tom, že bylo všechno v pořádku, a nechat to “vyhnít”. Přitom pravidla jakéhokoli sportu jsou věc veřejná, žádné dohody mimo pravidla a podobné nesmysly, už jenom tahle argumentace je skandální. Kdokoli z nás sleduje jakýkoli sport, tak jeho pravidla v nejdůležitějších bodech zná, pokud ne, je informován moderátorem. Předem je jasné, jakým způsobem se kdy postupuje, tím spíš, když jde o finále. Tady jen všichni koukali, co se to děje, a pak jsme poslouchali argumentaci na úrovni podvodných pojišťováků, kteří nechtějí vyplatit pojistné plnění. To je vrchol arogance nejen vůči účastníkům, ale taky vůči fanouškům. Takže vztek mám na vedení F1 a neschopného ředitele, jezdců je mi obou líto. Tohle si za svoje výkony nezasloužili a úplně správné řešení ani neexistuje. Souhlasím s tím, že pořadí se na 99 % měnit nebude, ale ať z nás aspoň “nahoře” přestanou dělat blbce.

1 Like

Tak,Max ma titul zasluzene…darmo co sa stalo posledne kolo sezony,karma sa ukazala a spravne rozhodla