Verstappen jazdil ako posadnutý. Heroickým výkonom porazil Alonsa a má pole position | Magazín F1 - F1online.sk

Kvalifikácia na nedeľnú Veľkú cenu Monaka priniesla vskutku strhujúce divadlo. Dočkali sme sa napínavej bitky o každú tisícinku sekundy, ktorú nakoniec vyhral Max Verstappen. Mnohí doteraz nechápu, ako sa mu to podarilo. Posledným sektorom letel ako posadnutý.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/97307/verstappen-jazdil-ako-posadnuty-heroickym-vykonom-porazil-alonsa-a-ma-pole-position

Alonso až šestý, což podle Strolla vlastně celkem odpovídá :smiley:

Neee, to se myslelo z druhé poloviny pole :pinched_fingers:

1 Like

Koukal jsem na jeho onboard a na cílový rovince dal pravým předím kolem lehkou pusu bariéře. :smiley:
Ale stejně fialový sektor. :smiley:

V Monaku by sa mala jazdiť kvali aj v nedeľu za body a bol by to asi najnapínavejší víkend v kalendári

1 Like

Pořádně ostrá kvalifikace. Monako se jezdí na srdíčko a jezdec tady dělá mnohem větší rozdíl než kdekoliv jinde :metal:
Jen je škoda že zítra už se jet nemusí :grinning:

Proto Alonso skončil za Verstappenem s dominantním vozem jen o 0.086s, to víme. :stuck_out_tongue_winking_eye:

No jsem slyšel že v Monaku má být nejlepší Ferrari, takže nevím co tam Max s Fernandem vlastně nacvičovali :stuck_out_tongue:

Uvidíme co budou nacvičovat zítra v prvním kole.

Oni jsou kámoši, se nějak dohodnou :grinning:

Dostane se Alonso v 1.kole před Verstappena?

  • ANO
  • NE

0 účastníci

Ne, podle mě není kde, to by musel Max udělat nějakou větší chybu nebo mít jeden z nejhorších startů vůbec.

Je jasný že pro uspěch bude potřeba aby neměl Verstappen ideální odpich. No já už napsal, že za to získá květnovou cenu za předjetí, takže za mě ano.

Nemám námitek :smile:

Nemas informaciu kedy naposledy sa stalo že víťaz kvalifikácie bol obehnutý v prvej zákrute?

Všude se hodí mít nejlepší auto. Alonso by v RB Verstappenovi naložil.

No To nemám no.:eyes:

Nemyslím si že by šel proti Emilovi do tak velkého rizika.
Ale znáš mě . Já mu to riziko vřele doporučuji. :sweat_smile:

Koukám, že už se to otočilo v NE.:smirk:

Já vidím pade na pade.