Vasseur vyzýva na upokojenie situácie: Musíme sa sústrediť na seba, nie na Red Bull | Magazín F1 - F1online.sk

Ferrari zažíva presne taký štart do sezóny, aký v Maranelle nechceli. Saudskú Arábiu opúšťal tím s vedomím, že bol v štartovom poli štvrtý najrýchlejší a musí urobiť veľký krok vpred. Šéf stajne Frédéric Vasseur pritom vyzýva na upokojenie situácie a tvrdí, že by v Maranelle nemali sledovať rozostupy na najlepších.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/92303/vasseur-vyzyva-na-upokojenie-situacie-musime-sa-sustredit-na-seba-nie-na-red-bull

Red Bull vyzera byt v uplne inom vesmire, ak ma ako indicia sluzit minula sezona, tak sa obavam, ze vo Ferrari budu mat vobec problem udrzat sa v boji o podia a uspechom bude uz to, ked sa neprepadnu hlbsie do stredu pola.

2 Likes

no môj optimistický tip je 3. miesto, ak pohnú s vývojom dobrým smerom a veľkosť tímu náhodou bude hrať do karát proti AM, ale reálny tip je 4. miesto za AM…čo sa týka hlbšieho stredu si ale nemyslím, že by až tak padli, ale bude to tento rok veľa práce, ak chcú uspieť

1 Like

Oni určite iba sandbaggúju ešte ehm ehm. Uvidíme možno urobia comeback 10 ročia.

stvrte miesto je najrealnejsie.
RB staci ladit detaily, AM toho pobral od red bullu viac ako dost (koncept+inzinieri), takze tí su tiez na dobrej ceste, Mercedes sa zobudil a planuje velke zmeny - asi aj koncepcne…
a ferrari? zial ich vyvojove tempo pocas sezon nezvyklo byt to najlepsie, navyse tapu nad problemami, restrukturalizuju…

Suhlasim…aj ja si myslim ze 4 je real, ale ako fanusik dufam ze to na to 3 aspon nejak daju