Vasseur: Newey? Mali sme odlišné predstavy | Magazín F1 - F1online.sk

Pravda ti nevoní? :eyes: :smile:

1 Like

Ale ved je to uz naozaj na pousmiatie sa … to same co robia “renomovane” weby ohladom f1 a novinari - pridu so zarucenym info ktore ak nevyjde nikto nedostava backlash ale ked to vyjde tak aby mohli napisat “uz jsem to psal”

Mne je smiesne jak na tom lpite to je vsetko :smile:

1 Like

Pořád věřím, že je moje předpověď z ankety reálná :sunglasses:

To ty jsi tu psal že ti Král šeptal do ucha Neweyho plat u Ferrari :smile: A že Newey nechce zelené prašule že jen jeden zkrachovalý diskutér tu dokola omílá cosi o AM :smiley:

1 Like

… už to na něj vybalíš?! :smile:

1 Like

To si si ma s niekym ale spletl :smile:

Žel nespletl, to jsem si vyhledal teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musíš čelit pravdě :slightly_smiling_face:

1 Like

Jakej pravde, sak ja chcem neweyho vidiet v astone

Len na tom nestoji moj svet jak ten vas :smile:

Já dokážu pochopit novináře, je to jejich obživa, tak něco psát musejí.
A vlastně chápu i ty místní ztroskotance, nemají celé dny nic na práci a navíc ty už 11 let trvající deprese, že jejich idol jde od neúspěchu k neúspěchu zahánějí exhibicí vlastní hlouposti.

Uvidíš, vydrž :smiley: :muscle: :green_heart:

1 Like

Ty jsi vlastně taky měl anketu :slightly_smiling_face:

No a jej ciel bolo aby sa uzivatelia vyjadrili co si myslia :smile:

… a teď je tu ta pravda, co ti nevoní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co to tu pises zase za propagandu? :smile: mam ist za notarom ti napisat prehlasenie ze chcem neweyho v astone ci co :smile:

Mám ti zopakovat že máš vydržet, a za chvilku tam bude?! :smile: 99% :sunglasses:

Stačí veřejná omluva, že si mi nevěřil a uznání :slightly_smiling_face:

1 Like

To nikdy, uz len kvoli tomu ze si tak moc mastite ego jaki ste proroci :smile::smile:

Raz za zivot si sa trafil do tipu a uz ti to stuplo do hlavy :smile:

2 Likes

Puffe, víš jak to je, píšu tu x věci co se stanou nebo stali, ale místo toho tu přijdou urážky a následně kroucení, tady žádný respekt a vědomosti k F1 pořádně neuvidíš😄

… a že se mýlil a zbytečně Tě při tom urážel :wink:

1 Like