V šampionáte skúsime predbehnúť Ferrari, avizuje Kvjat | F1online.sk

“Čím ďalej, tým viac verím v náš potenciál, v potenciál nášho tímu ale aj svoj,” konštatuje Kvjat. “V aute sa cítim čoraz lepšie. Niektorým veciam už rozumieme — chcem povedať, že moja strana garáže im už rozumie. Kiežby sme už na začiatku o trochu lepšie chápali, ako auto prinútiť, aby fungovalo o čosi lepšie.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15271/v-sampionate-skusime-predbehnut-ferrari-avizuje-kvjat

Ferrari vám s tím rádo pomůže.

1 lajk

Myslím že to na Ferrari stačit nebude. I když teď koukám že i Kvjat už je před Vettelem.

Za posledné dve preteky Ferrari stiahlo 9 bodov na RP, 5 na McLaren, 2 na Renault, 8 na RedBull a 1 bod získalo na AT. Jediný na koho stratili bol Mercedes. Treba ale povedať, že pokiaľ by Gaslymu vydržala technika, tak už to mohlo byť sakra tesné.