V Red Bulle sa neobávajú McLarenu. Do Imoly privezú vylepšenia | Magazín F1 - F1online.sk

Snížené riziko úletu se Ti jeví jako přesnější pojmenování?

pasaz Corkscrew 8-8a

To by znamenalo, že je RB proti ostatním týmům v tomhle mimořádně dobrý, umějí líp než kdo jiný auto optimálně vyladit a nastavit a ta výhoda se při pouhém jednom tréninku do určité míry smaže. Možné to je.

Vývrtka. Jeden známý s přezdívkou Mefisto tam jezdil na motorce a říkal, že je to pasáž pro opravdové borce, protože je neustále zaprášená pískem.

1 Like

Kouzelne misto, myslim ze jim tam pekne tancuji vnitrnosti :wink:

na Lagune je najťažšia tá ľavá po výjazde hore kopcom…tam ak to trafíš za obrubák tak ako sánky po piesku do bariery…
na motorke vývrtka ale môže byť vražedná.

Hoši inak čo urobím, nemám prístup k mailu na profile čo mám tento účet. Ide to nejako zmeniť?

Mclaren musi zabrat v Q.

mne to tiež robilo stále odkazovalo že mám prijatý mail ale nešlo sa prihlásiť. Preto som pod druhým mailom

1 Like

Kouzelné a kvůli písku se nedá napodobit.
Jinak Mefisto byl zakladatel a redaktor Motorelaxu.
V Americe žil snad 20 roků a jezdil tam kromě jiných prací motorky. Právě od něj jsem míval volný vstup na 300 zatáček Gustava Havla. Občas ještě býváme v kontaktu.

1 Like

Prý se dá Laguna projet rychle i na motorce, ale zvládne to pouze zkušený mistr. Slabší jezdci právě tak nabírají největší ztráty.

my sme teraz došli na inej americkej klasike Watkins Glen. Bohužiaľ som hneď po štarte zazmätkoval, pozrel na hud a razbil to a po pár metroch odpálil motor a stratil koleso z nápravy…Chudák Toyota HY :grinning:

1 Like

Já hry nejezdím, tak si o nich se mnou moc nepopovídáš, ale je tu dost jiných ostřílených borců, tak určitě nezakrníš. :wink:

Triper je späť! :slightly_smiling_face: :+1:

4 Likes

No jo, na mou duši! Tak snad to nebyl ojedinělý přelet, ale zastaví se častěji.

4 Likes

1 Like

to je hranol?​

Hranol s ofinou podľa kastróla.

1 Like

Berger po Imole 1989 pripominal Laudu.