V Racing Pointe po sobote sklamanie: Nečakali sme, že budeme takí pomalí | F1online.sk

Racing Point sa usadil na treťom mieste pohára konštruktérov a drží si tesný náskok. V Imole však monopost RP20 svoje kvality nepotvrdil. Veľmi zlú formu má najmä Lance Stroll, ktorý od “koronakauzy” v Nemecku očividne nie je vo svojej koži.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14876/v-racing-pointe-po-sobote-sklamanie-necakali-sme-ze-budeme-taki-pomali

Stroll sa može max vozit na parkovisku pred Tescom a nie na okruhoch kde mu chybaju vybehove zony z asfaltu