V prvej zákrute hrozí bowling. Piloti sa boja, akú paseku narobí “hrozne preasfaltovaná trať” | Magazín F1 - F1online.sk

Hungaroring v posledných mesiacoch prešiel rozsiahlou modernizáciou, čím si z hľadiska úrovne výrazne polepšil. Položenie nového asfaltového koberca na časti trate však totálne nezvládol. Piloti majú obavy, čo to spôsobí v nedeľnej veľkej cene.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/240990/v-prvej-zakrute-hrozi-bowling-piloti-sa-boja-aku-paseku-narobi-hrozne-preasfaltovana-trat

Bottas has entered the chat

4 lajkov

To môže byť riadny bowling…

Lewis ma pred sebou Emila a za sebou Russella, prisavku a pijavici, jak tohle skonci, to bude karambol, jestli to Lewis prezije pujde si pro vitezstvi, riziko poskozeni vozu nebo vyrazeni je 80%.

RB nejdu starty, maju tam nejaky problem s autom… emila lewis struhne uz na odpichu, ocakavam lewisa na p3 po starte

Uvidime, klicove bude prezit start, pak uz to bude na Lewisovi, navic je udajne prvni zatacka v katastrofalnim stavu i po nocnim zasahu, to neni dobry.