V hre je aj Schumacher, znie z Audi | Magazín F1 - F1online.sk

Aj keď na rošte pre rok 2025 zostáva posledné neobsadené miesto, Mick Schumacher ešte nedosníval svoj sen o tom, že sa do Formuly 1 vráti. Nový šéf Audi ho považuje za jedného z reálnych kandidátov, medzi ktorými si bude vyberať.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/174557/v-hre-je-aj-schumacher-znie-z-audi

To by som si vyprosil.
Dufam ze ho podpisu.

Mať ho kandidáta a potom výberu iného je kruté ale dúfam že dostane ďalšiu možnosť

Už to, jestli vážně vybírají k Hulkovi z mladíků, je pozitivní, sorry Valtteri. Svoji logiku by měli všichni, Mickovi bych ještě jeden pokus přála, tím spíš, že je to pro něj asi teď nebo nikdy. Nicméně přivítám i kteréhokoli z ostatních jmenovaných kandidátů.

4 Likes

Ak si Binotto nevyberie Bortoleta tak ho za neschopneho panaka zacnem povazovat aj ja… Nechapem ako mozu vobec uvazovat nad Mickom ked maju taketo nieco k dispozicii.

5 Likes

Binotto a Mick v jednom teamu. :rofl: :rofl: :rofl: 2 neschopaci na jednom miste.

1 Like

Teda teď upřímně nevím, v čem je Bortoleto takové terno. Tedy v tom, aby byl jasná volba před Mickem, jak naznačuješ. :thinking:

1 Like

1.) vysledky v F3 a F2 su o dost lepsie ako mal Mick a to mal Mick daleko lepsie zazemie
2.) je o 5 rokov mladsi.
3.) Mick uz svoju priemernost vybalil a nema zmysel sa k tomu vracat.

Keby to bolo o tom, ze Zhou vs Schumacher tak nevaham, dajte mu druhu sancu, ale toto je o niecom inom.

5 Likes

Já bych tam nevzal ani jednoho.
Vzal bych Valteriera. A když už tak Micka. Bortoleto tomu týmu nic nedá.

Audi potřebuje budovat. Hulk s Valterierem toho hodně viděli, zažili, poznali, a vědí kudy běží zajíc.
Rychlost pořád mají. Na startovací ambice Audi budou více než skvělí.

Co da timu Mick?

Ty tieš nie si najschopnejší a všetko je ok

1 Like

Neschopný je ten kto nevie prijať rozhodnutie druhých

Podľa teba aký zmysel by bol Valteri…posledné roky neukazuje výkon ani záblesky toho

Nějaké zkušenosti už má.
Pohyboval se v zákulisí Ferrari i Mercedesu.
Minimálně to drtí na simulátorech.

1 Like

mal ho Wolff zobrat do Mercedesu namiesto Antonelliho

1 Like

4 Likes

Haahha toto tu nikdy neplatilo

2 Likes

Rychlej furt je.
Navíc je konzistentní a nedělá chyby.
Valteri je pořád velmi solidní pilot a vždycky byl. Vždycky byl dobrej.

To stačí.

Však ať tam je Bortoleto, Schumacher.
Však mi je buřt nějaká Audi.

Jen říkám, že kdybych byl manažer já, tak bych vzal Bottas ku.

Pozri, ked 3 roky jazdil Giovinatzi - to bolo OK ?
Teraz ma niekto problem s vitazom F3 aj F2 ?

1 Like

Ok v pohode len mne sa zdá že od posledného roka v Mercedes neukazuje tie momenty