V druhom tréningu kraľoval Max Verstappen, Sainz skončil v múre | Magazín F1 - F1online.sk

Po nevýraznom prvom tréningu sa tím Red Bull vytasil v tom druhom v oveľa lepšej forme. Podčiarkol to dvojnásobný šampión Max Verstappen, ktorý predstihol oboch pilotov Ferrari a zajazdil najrýchlejší čas piatkového programu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96981/v-druhom-treningu-kraloval-max-verstappen-sainz-skoncil-v-mure

Docela pěkný trénink…
K vzhledem k vysokým očekáváním jsem čekal o trochu lepší Aston… vlastně i lepší Ferrarko.

Ale furt to je trénink a času na vyladění dost. :slightly_smiling_face:

Já teda čekal lepší Mercedes a RB

Já čekal Mercedes asi takhle…docela překvapili.
RB jsem čekal daleko horší.

Aston k vzhledem hypu lepší…
Ale to je možná vaše chyba.

A Ferrari jsem čekal daleko nejlepší.

Tak ztráta na první míst po pátku 0.220 mi nepřijde jako zklamání. U RB moc dobře víš, že jsou to kecy, které měli odvrátit pozornost. Mě teda Mercedes nepřekvapil, mají novinky, co měli zlepšit i trakci, ale to fakt moc nevypadá

Popravdě já Mercedes čekám v první řadě, vážně. To auto po těch upgradech musí být raketa, je to velká věc.

2 Likes

Oni skončí za Fernandem - ten je raketa i s tím menším uprgadem od AM

No to nevím, proč by to pak celý Mercedes dělal. V kvalifikacích na tom byli dost podobně.

Oni ten uprgade chtěli nasadit co nejdřív, vyšlo to na Monaco, je tam vidět zlepšení, ale třeba trakce je furt problematická

Ono nevím, musím říci že z tréningů mi přijde že umím vyčíst méně než tomu bylo dříve. Teď je to více těsné a odhady těžší.

Typické Monaco, rozdíly jsou velmi malé a těžko se to čte, ale přece jenom top 4 byla rychlá celý pátek

1 Like

Máš nějaké fotky před a po?

Zatím jsem nenašel, ale uz se zase ukazuje na zadni křídlo AM a tu vrchni klapku, ze to je takovej “zvlastni extrem”


Nejlepší sektory ve FP2 a výsledné potenciální nejlepší časy

Je zajímavé že Sainz vypadal lépe než Leclerc, že by Leclerc chytře šetřil úder na kvaldu? :thinking:

Lando nevyzera zatial zle🙂

1 Like

Leclerc se trapil dlouho s nastavením, ve druhé polovině FP2 se to az zlepsilo. Co me osobně prekvapuje je to, že AM ma teď nejlepší top speed v Monaku a S1 a S3 mel Alo nejlepší

Race simulation je v Monacu prakticky k ničemu a u toho druhýho tomu nevěřím, respektive nemyslím si, že to takhle je, ale uvidíme zítra (snad Fernanda v první řadě)

1 Like