V druhej polovici sezóny by mohol byť pokusným králikom George, žartuje Hamilton | Magazín F1 - F1online.sk

Áno slušne by sa patrilo.

Alebo aspoň neurážať druhých ako to stále robíte mne.

S človekom sa da nesúhlasiť aj slušne a normálne - ale niektorí nedokážu.

Máš to tu těžké, holka. Já všechny tvoje texty čtu - jsou dlouhé, to ano - ale stojí mi to za to. Obdivuji tvoji výdrž. Některým ať budeš vysvětlovat cokoli, tak bez toho, aby ti dotyční chtěli, jim nic nevysvětlíš. Já s tvými texty souzním a obranu GR oceňuji. Spoustu toho, co různě čtu po fóru, si George nezaslouží.

1 Like

Tak uber a bude sa to dať aj čítať. To, že si niečo interpretuješ v priamom rozpore so zvyškom diskutujúcich (mňa tam nerátaj, mne je, hoc fan Mercedesu, interný vzťah GR vs LH jemne povedané ľahostajný…) je jedna vec, ale tie dookola sa opakujúce slohovky na dva lakte dlhé, argumentačne vždy identické a vždy s identickým záverom sú už nejaký ten čas s prepáčením otravné. Možno ťa to urazilo, ale ja si myslím, že ťa nemalo čo. Proste to berieš všetko príliš vážne, a to nielen F1 ako takú, ale aj sama seba.

1 Like

Prepáč ale Niektorí na mna vkuse útočia.

Mna otravuje ich klamstvo a urážky a aj útoky na Georga ! Prestanú preto ? Asi nie.

A kým sa tu neprestane klamať bez informácii tak to budem pisat.
A ano záver je rovnaký lebo tie útoky sú stále rovnakej podstaty. A aj preto že c.63 je proste dobrý pilot či chcú alebo nie takze k inému záveru jw ťažké dôjsť.
V akom rozpore ? Problém je to že tu sú veci mimo kontext ktorých sa zopár ľudí chytí ~ a áno pár veci je proste inak. Nie podľa mna podľa Mercedesu. Ale to oni ani len nevedia.
A pritom mnohým by stacilo Mercedes sledovať a potom sa vyjadrovat !

A uznaj bez ohľadu na to na koho strane si v tomto či tim LH alebo GR že tie urážky sú za hranou. A George si nič z toho ničím nezaslúžil.
A prepáč ale kecy ako by to Bottas spasil a George je chyba - myslíš si to ako fanúšik Mercedesu ? To mne príde trosku cez.

Ja nie som anti LH aj keď fandím GR.

Ale najsmutnejšie je že na mna útočia najväčší vyznávači LH a GR urážajú ti ktorým najviac vadili urážky na LH ! A to je bohužiaľ pre mna najťažšie pochopiť.

A nie ja sa vážne neberiem - a viem veci vziať ako srandu - Alw úroky pár ľudí nie sú vtipne.

Ďakujem.

Ja by som sa všetkým z nich rada vyhla ako prvá. Rada by som uz nemusela toto riešiť a myslela som že odchod do Mercedesu tomu pomoze. Že ľudia keď to uvidia ( čo vo Williamse nevideli ) a bude na očiach tak že to prestane a ľudia mu to uznajú - že mu aspoň niečo uznajú. Lenže je to snáď ešte horšie- a ešte primitívnejšie tie urážky.

Ja na Lewisa útočiť nechodím. Oni naopak bohužiaľ áno - asi sa potom cítia lepšie.

A čo čakajú že poviem že majú pravdu keď tvrdia, že je to luzer a nič nevie ? Asi sa nedočkajú.
A napríklad dnes sa aj napriek pódiam a bodom a všetkému čo ukázal cítim smutnejsie ako keď mal 0 a sedel vo Williamse.

Tak naposledy, a prisahám, že ti dám pokoj…

Ja som stará generácia, mňa zaujímajú skutky a nie drísty!!!

" Podľa denníku Sunday Times je Lewis Hamilton piatym najštedrejším
Britom. Pilot Mercedesu v minulom roku venoval na charitatívne účely
viac ako 20 miliónov libier, čo predstavuje asi 6,7 percenta z jeho
majetku. Všetci, ktorí sa v rebríčku umiestnili nad ním (vrátane dvoch
miliardárov) pritom majú omnoho väčší majetok než on."

Toto ma zaujíma viac, ako to čo kto o ňom povedal…
Ale dneska je v móde imidž, aj keď si ch.j - Fico, ale imidž musí byť, a tak to aj vyzerá…:face_exhaling:

Dal jste to do jinýho hrničku.

Jak jsme říkali… Pokusnej králík.
Od tý doby, co nedělá vola pro tým, tak výsledky jasné.

A kde tam píše ze to robil sám ? Či zase čítaš čo chceš ?

On hovoril o celkovom obrázku v porovnaní s inými tímami v tomto rozhovore :kissing_heart: