V druhej polovici sezóny by mohol byť pokusným králikom George, žartuje Hamilton | Magazín F1 - F1online.sk

Stratili racionalitu ?

Majú jazdca čo ma viac bodov ako 7x MS.
A svoju budúcnosť

Oni tu racionalitu našli nie stratili.

Áno Valteri je dobrý jazdec avšak úprimne Russell už ukázal že bol dobra voľba a aj že je lepší jazdec- Sorry Ale je to tak

Vývojovo Russell pomáhal práve tým dvom predtým - takze feedback problém nebude a ak by bol zlý tak by nebol Russell jazdecký kde je.

A úprimne znova - pozri si koľko času sedí na simulátore Russell. V každom time v ktorom bol sa o ňom hovorilo ako maka aj nad rámec a zorganizoval si aj debrief o debriefe. Takze tváriť sa, že Russell sa len spolieha na talent je blud.

A to že to LH rozhadzuje - Sorry ale to nie je vina GR. Raz to prísť muselo- a toto nie je tlak fanúšikov ale rozhodnutie pre budúcnosť tímu.

Navyše aj teraz za tímom stojí viac jazdec na druhej strane garáže a menej pinda. Takze cely tento naratív ako VB makal viac a ako je fajn chlapík a preto mal ostať je cely trosku na vode. Lenže v F1 sa neostáva v top time kvôli tomu že si milý chlapík.

Mercedes už hľadal niečo ine - s aj našiel. A že sa prepadli je chyba konceptu nie toho že odišiel Vb

1 Like

Je jasny ze experimentuje a vyvyji Lewis, v kombinaci s Russellem to bohuzel nejde jinak. Urcite ho to neposkodi, naopak.

V pripade Bottase to bylo jak pises, nevidim to jako minus, kazda informace navic se muze hodit, problem Bottase byl jinde.

Vsechno co pozorujeme je maskovani vykonu Russella skrze vykonu auta, stejne jako to bylo u Williamse. Ja jen ziram jak lze jednoduse menit realitu a navozovat v tech mene uvedomelych, ze veci jsou jinak.

Už som len čakal, kedy sem príde istá nemenovaná pani obhajovať svoj mokrý sen :roll_eyes:

2 Likes

Mercedes Russella nepotřeboval. K čemu?

Jen dostávali mediální masáž:
“Kdy bude Russell, už je podepsaný? Kdy ho podepíšete? Když ho nepodepíšete vy, tak my.”

Pak když měl VB slabší zavod, tak to bylo “kdyby tu byl Russell” atd.

Lewis vyhraval, Bottas sbíral body a pódia, vyhravali oba tituly. Jde něco víc?

George je mnohonásobně lepší pilot jak Valtteri… o tom ani potom.

Ale smrtelně důležité to nebylo. Jen tlak.

Lewis je stále lepší, akurát áno na prvú to vyzerá teraz inak.

Ľudia ktorých nezaujímajú súvislosti v pozadí si pôjdu stále svoje.

Ale v tímovom boji v Mercedese ešte stále nebolo ukázané všetko.
Moja jediná obava bola, že to vzdá jeho hlava ale to sa ako vidím nedeje.

Zpravidla do 5min od zverejneni komentare.

Ako vidíš ty si presne ten prípad.

Lewis nie je horší Ale zatiaľ ani lepší.

A presne pre tie súvislosti ktoré nemate robíme z Lewisa martýra ktorého niekde utláčajúc.

V kombinácii s Russellom to inak nejde - hovadiny prebíjajú dno každým ďalším komentárom.

Niektorí sa ozaj neštítia napísať akúkoľvek sprostosť!

Auto zakrýva výkonnosť ? Toto auto niečo zakryje ? Alebo Williams ?

Ozaj niektorí ste schopný tresnut čokoľvek.

A keď toto auto niečo zakryje tak Lewis je na tom tak biedne že ani auto to nezakryje ? :woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:

Tituly nevyhravaju nie pre Russella ale pre auto.

Byt to auto take ako doteraz tak titul vyhrá tak maximálne pilot Mercedesu alebo druhý pilot Mercedesu úplne rovnako.

Ozaj to nie je Russellovi chyba - pozri si standings.

Keby tam bol Bottas nemajú ani toľko bodov a asi by to auto nebolo o nič lepšie. Tvrdiť to jw proste demagógia. Russell tim pozná, feedback daval už predtým skúsenosť majú. A Russell je v tomto známy ako veľmi dobrý pilot. Takze čo máš za problém ?

A áno nutnosť to bola - lebo Lewis ma ovela viac rokov a ozaj čoskoro skončí. Takze už to je nutnosť - potrebujú ho nahradiť postupne.
A teda potrebovali aby George už bol v dobrom aute a nie vo Williamse. Lebo pravdepodobne ho majú za budúcnosť čo aj dokázal. Presne ako Povedal TW: potrebujeme sa pozerat do budúcnosti a tou Bottas nebol.
Okrem toho Bottas by nemal toľko bodov - neboli by kde sú a to by bol teda asi dosť problém.

Opakujem neviem aký prínos by musel mať aby sa to oplatilo.

Presne preto to bola nutnosť. Inak by to neurobil.

1 Like

Bolo by zaujímavé zistiť čo si ty za prípad :grinning:
Začíname mať o teba strach. Kde vsade zvykneš toho Russela vidieť ?

Vidím že niekto už ma 2 účet - alebo to si ty ten kolega čo mu hlási bserko ?

Tvrdit, že by auto bylo s Bottasem lepší je demagogie. Ale to, že by měl miň bodů než teď Russell je fakt.

Úprimne koľko krát opakovane bol Bottas lepší ako Lewis a koľko krát to bolo ak auto nefungovalo dokázal z neho niečo viac vytiahnuť ? Koľko krát dokázal byt lepší keď Lewisovi nesadlo ? Odpovedz si a dostaneš odpoved prečo. Ak sa s autom trápil Lewis tak Bottas nikdy v minulosti neukazal že on by sa netrapil.

Ale na základe jeho kariéry neexistuje dôvod nato že by vo vývoji zaostával. Ak sa oháňaš Alfou pozri sa na Williams. A to teda bolo horšie auto ako táto Alfa- navyše auto už bolo hotové keď Bottas prišiel. To je ako tvrdiť že Russell sa podieľal na vývoji Mercedesu. A úprimne Bottas mal tento rok veľa silných pretekov - ale keď to auto padlo kam patrí tak aj veľa slabých. Bottas nie je zlý jazdec - takých v F1 nie je veľa ale potenciál nahradiť LH nikdy nemal.

Presne preto už je v Alfe.

A navyše sa tváriš ako keby sa Mercedes koli nemu zhoršil - a pritom každý vie že problém bol a je inde.

A znova Russell bol roky testovací jazdec a ak vtedy jeho feedback stačil tak prečo zrazu nie ? Navyše autá sú úplne nové a ako ich spoznáva Russell, Hamilton tak by ich spoznával aj Bottas.

Prepáč ale to že Russell je dravejsi a aj lepší už dokázal aj v priamom porovnaní.
Avšak to že Bottas by dal lepší feedback lebo je to milý typek je proste čo za argument ? Ak by bol tak nenahraditeľný tak tam sedí !

Pre média nikto pilota nikdy nevymenil a ak by to bolo len pre média tak Bottas už by letel po tom neslávne- slávnom Sakhire.

Okrem toho Mercedes ma a mal asi s GR nejaké plány ( čo si ty popieral a tvrdil že ho hore nedajú tak teraz máš inú story ) a v nich už Williams nebol alternatíva.
Toto dobre vedel že ak z neho chce vychovať čo plánuje tak sa potreboval posunúť a Mercedes bol najlepšia voľba lebo ho napriamo pod sebou + vedľa LH od ktorého sa môže učiť. Russell Williams prerástol dávno a v kombinácii s úprimne slabimy výkonmi VB minulý rok to dávalo absolútnu logiku.

Panuje všeobecná zhoda v odbornej verejnosti že Mercedes je momentálne kde je lebo v ňom sedí kto v ňom sedí. Na oboch stranách. Avšak v pozitívnom zmysle - nie naopak.

Ako ten tím konkrétne zhadzuje?

Zhadzuješ sa akurát ty, lebo hoci máš v nadpise že Hamilton žartuje, ty tam vidíš niečo iné - že útočí na tvoju modlu, len neviem ako🤔

Podľa teba, keď Luiz skončí predposledný a George posledný, tak Luiz bude šťastný ako blcha…

Na záver pre pokoj tvojej duše, Lewis je neschopná, lenivá, uplakaná nula a George je pracovitá, neplačúca superstar :wink:

Povedala som to prvá že bol vtip tak sa upokoj láskavo. Akurát že takéto vtipy sú bohužiaľ dosť trápne - najmä ak vie že sa toho každý chytí. To sú mindgames. On dobre vie aké titulky z toho budú a že všetci to zoberú vážne. Vid. Tu toto fórum.

A to že rozpráva aké je auto zle, ako nič nefunguje a stále sa na niečo sťažuje (ale len ak je za GR) - to kolega nerobí.

Celú Q im zase nakladal. Pusť si občas vysielačky alebo rozhovor po tréningu.

A áno bohužiaľ bude a ukázal to teraz - skončil 4( auto údajne malo na viac keď sa to čakalo od GR) - do posledného pokusu nadával do vysielačky. Potom zrazu chválil a chodil spokojnucky

Navyše ja nie som tá kto tvrdí že
a) pracuje len George - ale vy ako len Lewis a George je vlastne úplne usselles nič nerobí a mali so nechať VB! Takze nie lenivý nie je ani Lewis - to ja nikde nevravim len odmietam ze sa to vraví o GR.

Ak Lewis posúva tim dopredu tak Russell to nerobí ? Na simulátore nesedi ? Nepracuje s inžiniermi ! Avšak na začiatku roka kým Lewis bol v NY tak George v továrni - preto mal na ňom najazdené viac na simulátore.

b) je fakt že Russell sa mediálne sťažuje menej na vlastný tim - respektíve okrem skákania vôbec. To sa da dohľadať.

C) nie Lewis nie je žiadna nula - len jeho kolega tiež žiadna nie je. A to sa odmieta - to je šťastie, len Lewis niečo atď atď - nájdete vždy niečo.

Ja proti LH nemám nič - a nikde ho nezhadzujem. Naopak ja som sa ho X krát zastala keď to niekto písal. Ale tváriť sa ako všetko robí len on kým niekto iný zbiera výsledky je ozaj na zástavu rozumu.

Takze ak žiadate rešpekt k LH tak skúste nejaky mať aj k iným a nie len stále tvrdiť že Russell je lenivá lemra ktorá nič nevie a len ťaží z vyciciavania LH a toho že Mercedes ubližuje LH.

Ja tu dojem Ako je niekto nula rozhodne nevytváram ! A už vôbec nie voči LH

Toto je fakt sila :sweat_smile:

Ty vieš čo si myslí LH, čo všetci tu na fóre a vlastne, všetci sú proti GR…

Toto mi už príde ako diagnóza…

Uz ti dám pokoj😉
:raised_hand:

Ty rozprávaš niečo ine Ako myslíš ? Lebo to je diagnóza. Ak nejakú hľadáte mne !
Ja len počúvam Lewisa čo rozpráva nič viac ani menej.

A čo si myslI fórum - veď to tu opakovane píšu a teda asi si to myslia nie ?

Keď niekto tu ohýba fakty to je Ok ?

Úročenie tiež ?

Ja na LH nikde neutocim a vôbec ho nekomentujem kým niekto nešíri tieto somariny ako on sa chudák obetoval a George nič nerobí. Práve naopak - niekoľko krát som sa ho dôkazala zastať a nechodila som tu kričať ak ho G porazil že aký je luzer !

Lenže to že niekto niečo povie o LH čo reálne on povedal nie je žiaden útok. To je fakt. Aj keď vy sa s tým odmietate zmieriť.

Všetko je útok na Lewisa !

Lenže na Lewisa nikto priamo neútočí o Russellovi sa tu šíria iba kecy, jeho výkony sa len znevažujú a stále nič nevie - takze neviem kto tu je neúctivý či útočí.

Nič v zlom, ale takto fandiť asi veľmi zdravé nebude…

Nič v zlom Ale som tu sama na X ľudí ktorí nerobia nic iba kopu a nemajú problém overiteľné klamať. Na tie lži a rozprávky sa nedá nereagovať. Áno mna viac vidno lebo som tu sama.

A ja som ozaj čakala že toto skončí keď George dostane šancu ukázať čo vie ~ ale v skutočnosti sa to len zhoršilo. Každým dobrým výkonom je to horšie a horšie. Uznania sa mu nedostane ani keby co -za veci za ktore by iný boli hrdinovia. NiC nie je dost - stále ale a ale. A teórie prerážajú strop.

Pre nic ine ako preto že si dovolil poraziť LH. Za čo by normálne mala prísť chvála nie ešte väčší hejt. Ale aj na to sa hľadajú len výhovorky.

A prepáč zw mi toto neustále vykrikovanie aký je to len luzer vadí. Ja Lewisa ponižovať nechodím - naopak sa to deje stále. Nikdy som nikde nepovedala že je G lepší od neho. Len že nie je horší doteraz.

Už nie je čo riešiť jazdecký tak je najnovšie lenivý ■■■■ ktorý nix nerobí a ma len šťastie kým Lewis trpí lebo mu ubližuje tim. Sorry to mne rozum neberie !

Robnako ako neustále útoky na moju osobu.

A nie ja by som to nemusela robiť keby sa toto stále nedialo. Ale nie mne toto urážanie nedá- a prepáč ale normálny fanúšik fandí či jw dobre alebo zle. Ja fans LH neberiem že sa ho zastávajú - ale nech to skúsia pravdou !

A hlavne by mali pochopiť že oni su vynikajuci obaja - lenže im práve to vadí. Lewis dostal konkurenciu.

V podstate je toto najväčší kompliment pre GR. More hated = more afraid of. Ak bY sa ho nebáli tak toto nerobia - Bottas toto nedostaval. A to jeho výkony mali of tohto ďaleko, najmä posledný rok. A ja sa pýtam prečo ! Prečo je pilot co ma viac bodov, pódií aj umiestnení zrazu chyba svojho tímu a príčina jeho problémov ? Prečo je v tomto George ten zlý ?

A vymýšľa sa dokonca ako on hra nejaké hry či je netimovy hráč ! Lebo nie je Bottas !?

Prepáč mne je toto ľúto. A ako fanúšikovi mne toto nedá.

Ozaj som dúfala že to prestane a unavuje ma to čoraz viac ale koli tomu neprestanem.

Ja na rozdiel od pár fans LH nemám o GR pochybnosti a nehľadám výhovorky keď skončí za ním ( to nie je úrok na LH s tým on bič nemá) s nebojím sa pri ňom nikoho. Lebo ja som predvedcena o tom co vie a opakovane mi v Pomaha podlozit vserko co som o nom tvrdila.

A vysmesne kecy ako luzer Lewis a superstar George atď atď. Áno George už je minimálne star tohto športu a aj jeho osobnosť - len fanúšikovia LH čakajú že bude ticho, nic si nedovolí, neopováži sa byt rýchlejší - lebo oni majú kolegu LH za handru pod Lewisove nohy nie samostatného jazdca. A ak ňou niekto nie je tak nie je tímový - ale tento tim nie jwiba Lewis !

Fandenie je aj o emociach a ja sa budem GR zastavať kým sa bude dať do poslednej chvíle. AŽ kým nezlyhá a nedokáže že nie je na to dôvod. Ale zatiaľ spravil presný opak.

Takzw nie ja sa s tým že o GR sa bude hovoriť ako o luzrovi bez talentu, schopnosti a bez štipky uznania - s tým sa ja zmieriť odmietam aj keď ten boj sa u niektorých vybojovať nedá !

Vytaca ich to ? Prosím - mna vytáča toto a budem o tom rozprávať nech napíšu hocičo.

1 Like

Nuž, konaj ako uznáš za vhodné, ale dúfam, že neočakávaš že to budem aj celé čítať, však nie? :slightly_smiling_face:

1 Like