Tradičné podujatia sa majú od Miami čo učiť, myslí si Steiner | Magazín F1 - F1online.sk

Pohľad na obrovskú šou v americkom duchu v Miami vyvolal u nejedného fanúšika zmiešané pocity. Potrebuje Formula 1 niečo také? Podľa šéfa Haasu Günthera Steinera áno.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96601/tradicne-podujatia-sa-maju-od-miami-co-ucit-mysli-si-steiner

Toto potřebuje F1? Steiner už opravdu přišel o rozum

Nelíbí se mi tyhle Americký předvádění, ale Netlfix fanoušci asi chrochtají blahem :sweat_smile: :sweat_smile:

Mě se Miami docela líbilo…
Trať je celkem povedená a show na místě třeba taky. :slight_smile:

Vždyť to byl strašný cringe …

1 Like

Nahlížíš na to jako dlouholetý fanoušek s absolutně odlišnou mentalitou…

Nebuď upjatej a uvolni se… :slight_smile:

Myslím, že nejde o to, že by se lidi na okruhu nudili, a argumentovat dětmi ve věku 12 let je mimo - ty už jsou dostatečně velké a pokud je to vůbec baví a chtějí na závody jít, v pohodě si můžou užít simulátory, fotoautomat, prodejny s merchem, doprovodné soutěže, další čas zabere občerstvení… Nebo má být cílem zábavní centrum, kde by celá rodina včetně malých dětí, babiček, dědečků atd. strávila celý den a taky občas zaskočila na F1? Na to mají ale USA mj. asi celkově na větší prostor, v Evropě by to asi znamenalo rozšíření areálů, další dopravní zatížení v oblasti atd.

Tak sorry, že na to nahlížím, jako člověk, co má trojciferné IQ a jde mi o zábavu na trati a ne šaškování kolem, od toho jsou jiné věci

Víš, že člověk, který má trojciferné IQ neříká, že má trojciferné?
Většinou to bývá na opak… :stuck_out_tongue:

No, když tě uráží show, která je pod tvoji inteligenční úroveň, tak není nic snazšího zapnout závod 5 minut před startem závodu.

Do té doby nemusíš ztrácet čas u F1 pre-show a můžeš svůj vysoký intelekt využít v něco prospěšného. :stuck_out_tongue:

2 Likes

Však, já to zapl 5 minut pred startem :slight_smile: jde o ten princip, kdyz jedu na zavod, jedu na zavod, ne na křepčeni okolo. Nebo ty když jdeš gamblerovat do kasina, tak ocekavas, ze ti tam bude hrat jeste kapela u toho?

Kdyby tam hrála kapela, tak bych nad tím neohrnoval nos a bylo by mi to absolutně jedno.

Ještě se zeptám… Jak víš, že to byl cringe, když jsi to zapl 5 minut předem?.. :smiley:

2 Likes

Steiner to vidí úplne zle. Práve že pre fanúšika čo sleduje F1 viac rokov sú programi popri podujatí (koncerty a pod) irelevntné či nepodstatné. A práve ich zaujíma atmosféra a zákulisie motošportu pilotov a tímov. A naopak sporadického diváka je treba zabaviť aby sa nenudil medzi jednotlivími častami víkendu. Ale hlavne si F1 musí uvedomiť že musí uspokojiť najprv dlhoročných fanúšikov a aby bola časť okolo motošportu zaobstaraná na jednotku a potom nech sa rieši zábavka mimo okruhu.

Viděl jsem ty tvoje úrvky, co jsi potom postoval :stuck_out_tongue:

Je v americkém týmu, tak vychvalovat Ameriku musí.

Prohráváš 1-0. :smiley: Snad budeš po obědě v lepší formě. :stuck_out_tongue:

Já vyhravam naprosto luxusně, uz cekam na ty drahy rumy

Btw to fakt neni tezky si zpetne dohledat, jak to vypadalo

Steiner má pravdu. Večerné koncerty medzi dňami sú výborný nápad ako jednoducho pridať hodnotu víkendu a ako presvedčiť ľudí aby prišli na okruh. Myslieť si že len lepšie pretekanie ludí donúti zaplatiť peniaze je naivné. Väčšina ľudí sa večer (alebo aj cez deň) počas víkendu aj tak len naje*e, tak prečo si neužiť aj nejaký koncert. Kto naň chce ísť môže, kto nechce tak nemusí, nikto nikoho nenúti. A ak je to spôsob alo ľudí presvedčiť aby prišli na víkend, prečo nie. Niektoré európske okruhu sa sťažujú že nemajú peniaze a nevedia presvedčiť ľudí aby prišli, tak nech vyskúšajú niečo nové. Nadávať na to je také Ecclestonské. Keď tradičné okruhy ktoré si potrebujú zarobit na seba nebudú vedieť zaplatit víkend, tak potom su budeme mať 20 pretekov na blízkom východe kde peniaze nehrajú rolu.

Doporučuju našítvit nějaký závod, zjistil by jsi, že tam atrakce a koncerty už dávno jsou, tohle byla “show” navíc

12.rocny chlapec nedokaze sediet s tatkom na tribune, prechadzat sa, ist si nieco dat pod zub, v 2 hodinách, to je nemozne … ?