Tour de France 2024

https://x.com/faustocoppi60/status/1808229880338780360?t=WmqwzCY1ZKBkMTQGxxiWpA&s=19

Jako nečekal jsem že Pogačar najede tolik v sjezdu, to je pravda. Ten utok před vrcholem byl typický pro Pogačara, typicky výbušný. Pamatuji si z minulých let, že takhle cuknul v kopci Jonasovi když zautočil dříve a udělal si náskok, ale tím že je Vingegaard tempařm, tak ho postupně zase sjel. Oba jsou uplně jiní, takže doufám zase ve velké drama. :slight_smile:

1 Like

nebavia ma inak tie tranzitne etapy na tejto TdF, az prilis lezerne v nich idu a vobec nesutazia, az na konci sa sprintuje - je to podla mna trochu neucta k pretekom, divakom aj sportu samotnemu… na takomto podujati su ti najlepsi a maju k tomu tak pristupit, nie sa vozit a rozpravat… inak, prilis lahky sa mi zda byt prvy tyzden, len jedna horska etapa, jedna casovka a inak len sprinterske a klasikarske etapy

6.etapa, tak to bylo tesny :v:

Dneska skvělá časovka, super souboj na dálku.
Evenepoel bravůrní výkon, zasekl se mu řetěz v převodu, ale i přesto vyhrál. :slight_smile:
Skvělý cyklistický IQ.

Ty Qokací čepičky mají na hlavách proč?
Mě už v dětství totiž učili, že každý gentleman by měl v místnosti smeknout pokrývku hlavy.

To nieje miestnosť. Asi preto :joy:

2 Likes

Nenapadlo mě, že jsou ve venkovní čekárně a čekají až přijede autobus.
Do MHD bych taky bez helmy nevstoupil.

2 Likes

Pogi neskutečný frajer a borec. :slight_smile:

1 Like

Che che, zas ty dvojity motorky, silenej napad :swimming_man:

Mazec jak se tam Vingegaard vratil…
Bude to skvelej souboj o vyhru.

Jo, koukam na to.

Len ci sa Pogacar neprepocital tym skorym nastupom.

Skvělej závěr šampionů. :slight_smile: :+1:
Remco jak vypadal tragicky v tom předposledním kopci, tak to taky skvěle zvládl.
Škoda Rogliče a té chyby, která ho stála 30s

1 Like

Tohle jsou profi vykony smekam, komfort stranou.

1 Like

Dneska POGI totál strop závěr. :slight_smile: :+1:

Dneska je pekelná etapa. Skončil bych v půlce prvního kopce.

Myslím, že bych takovou etapu kvůli botoxovému úsměvu :kiss: na sedací části vzdal v půlce i na elektrokole. :rofl:

Dnes je najvacsia sanca pre Vingegaarda zvratit vyvoj. :slight_smile:

Dneska Pogi, největší sportovní výkon cyklistické vrchařské historie.
Jel jak mašina, neuvěřitelný. Mám husinu jen když si na to vzpomenu.

image