Toto Wolff o svojom nástupcovi: O niekom by som už vedel | F1online.sk

“Už som povedal, že verím v to, že každý človek má nejakú dobu exspirácie. Ja som ešte na tú svoju nenarazil, myslím si, že stále viem byť prínosom. Ale musím rozmýšľať o budúcnosti, priniesť sem niekoho, naučiť ho, aby túto úlohu zvládol. Pre mňa je to fantastická výzva. Nasledovať bude táto kapitola, ale ešte ma tu nejaký čas budete stretávať,” avizuje Toto Wolff, ktorý dostal aj otázku, či vie o niekom, kto by ho mal nahradiť: “Viem, ale nemôžem vám o tom viac povedať.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15286/toto-wolff-o-svojom-nastupcovi-o-niekom-by-som-uz-vedel