Toto Wolff má jasno: Rok 2022 bude v F1 zemetrasením | F1online.sk

Tímový šéf Mercedesu Toto Wolff, stajne, ktorá v uplynulých rokoch vyslovene kraľuje svetu F1, si myslí, že zmeny pravidiel, ktoré nás čakajú v roku 2022, môžu dramaticky otriasť štartovým poľom. Bude nemecký tím dominovať aj potom? To teraz netušíme, no Wolff sa na ďalšie roky teší.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20622/toto-wolff-ma-jasno-rok-2022-bude-v-f1-zemetrasenim

Ked to hovori Toto, plati vzdy presny opak.
Ziadne zemetrasenie, pomer sil ostane zachovany ako dnes.
Nevidim jediny dôvod preco a co by sa malo zmenit.
Nezrusili tienovych 200 inzinierov za pocitacmi v kancelariach pocas velkej ceny.
Zvysili hmotnost auta, navysia pocty senzorov a jazdec bude este mensia polozka.
Lewis ziska dalsie tituly a potom vysmiaty spolu z Wolfom 2024 odidu konecne prec s tym, ze oni predsa nemozu za to, ze ostatni su slabí.
Nie, nemozu za to za maju 3x tolko zamestancov ako priemer F1.
Skutocne, za to oni nemozu …

2 Likes

Na zaklade doterajsich skusenosti s Totovymi vyjadreniami sa obavam, ze ziadne zemetrasenie nebude

A chces povedat keby bol na ich mieste niekto iny tak by to prenechali?..naco stale nad tym vyplakavat nechapem

No ja neviem. Mercedes ma stale v Anglicku 2000 zamestancov, ktori neunavne pracuju (aj) na aute pre 2022. Maju komfort obrovskej stability na kazdom poste, maju nove investicie. Oproti nim stoji frustrovany redbull, rozhadane Ferrari po niekolkych zemetraseniach, bezzuby a divny Alpine, McLaren, ktory sa preve stal ich beckom…