Toto môže byť naša najlepšia príležitosť, hovorí s nádejou Leclerc | Magazín F1 - F1online.sk

Dokážu Charles Leclerc a Ferrari prvýkrát v tejto sezóne ohroziť dominanciu Red Bullu? Náskok, s akým Monačan ovládol druhý voľný tréning, je dosť veľký aj vzhľadom na fakt, že je iba piatok. Ferrari vyzeralo byť rýchle a Leclerc pôsobil spokojným dojmom. Sme teda zvedaví, v akej forme sa Scuderia a jej hlavný súper objaví v sobotu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/147509/toto-moze-byt-nasa-najlepsia-prilezitost-hovori-s-nadejou-leclerc
1 Like

Držím palce … FERRARI!

1 Like

Zatim to tak vypada. Tahle sezona by nemusela byt vubec spatna. Dluzno rict, ze to vypada, ze Hamilton ma cuch na zmenu.

1 Like


Race pace simulace na bazi časů FP2

2 Likes

Diky. RBR asi neco v rukavu ma, ale tolik aby to proti simulaci stahli asi ne. Tak jsou tam tri solidni teamy na cele.

Pokud teda RBR nejakej cas najde, coz asi najde.

určitě najde, hlavně je to base na Perezových čase, Max měl to lehký poškození monopostu

Určite niečo nájdu, ale s tak zlým prvotným setupom to budú mať ťažké.

A Seb je späť! Sebastian Vettel tests the Porsche 963 - Porsche Newsroom

4 Likes

Před Ferrari nutno smeknout letos :thinking:

2 Likes

Jednoznačně, tady se @Hedgehog a @Nordotor omlouvám za podcenění a rýpání do Ferrari, opravdu na letošek a zatím letos odvádí velmi dobrou práci

3 Likes

:+1: ak to ofc neni sarkazmus

Tempo je nastavene super, mozno uz konecne maju ten bajny Championship contender (ostavam nadalej skepticky a pri kazdej zastavke v boxoch sa mi spusta PTSD)

Ano, ďakujeme ale stále sa môže cez noc na Leclercov aute alebo aj Sainzovom náhodou niečo odmontovať poznáme Ferrari. Necháme sa prekvapiť ale Fred má na nich dobrý vplyv. A nech AMR skončí tiež aspoň TOP 5

2 Likes

Sarkazmus to není, myslím to vážně :slight_smile:
Snad Ferrari bude postupovat k RBR co nejrychleji, aby se konečně na prvním místě něco dělo

4 Likes

Ferrari je nejbliží konkurence RBR, pro zatím je to naděje nás fans, že se tam bude něco dít a čím víc bude mela ve předu, tím líp. u AM si musíme počkat na zlepšení, ale tam jsem spíš skeptickej

Uvidíme sa teším na súboje Max Leclerc

1 Like

Kdyby byla tahle tabulka pravdivá, znamenalo by to, že Alpine udělalo velký pokrok v což moc nevěřím.
Jakmile dojde na kvaldu, tak se Alpina zase bude potácet na samotném dně.

1 Like

Je to na základě časů, ovšem každý měl jiné stáří pneu a nikdo neví množství paliva

Spíše Renault jako jediný tým jel na plný výkon motorů.

Už jsem toho viděl hodně ale aby se z tebe stal fanoušek Ferrari?
To už je velká krize :grin:

2 Likes

Tak to se mu to: “Tatí, vona mě… tatí, von mě… tatí, řekni mu/jí… TATÍÍÍ!!!” brzo přejedlo :smile: .

3 Likes