Titul je mimo dosah Mercedesu, prehlásil Marko | Magazín F1 - F1online.sk

Keby si RB nepomohol s čachrovaním rozpočtu, možno by nemal taký náskok ako má.
A možno by potom Marko dookola nemachroval o RB.

Protože nemám mozek zaraženej v prdeli Lulíka? :rofl: :rofl: Už si přiznejte, že je to průměrný jezdec, který nezvládá tlak, a potřebuje aby ho šéf týmu furt omlouval

1 Like

Necítíš se poněkud uboze si sám sobě naklikávat srdíčka?

Co to meleš loooool? Se můžeš podívat kdo ti dává srdíčka, a taky by si mohl vedět, že sám sobě nejde dát :rofl: :rofl: :rofl:. Hlava v prdeli Lulíka tak nezbývá už moc čím myslet že?

1 Like

Dyť sis to srdíčko klikl ještě dříve než jsi dopsal příspěvek.

1 Like

Kazdy sampion ci uz jazdecky alebo konstruktersky si zasluzi uznanie

– kamo, ak chces ist tymto smerom, tak taketo uznanie si zasluzi aj kazdy pilot, ktory len o maly kusocek titul neziskal. Napr taky Massa :slight_smile: Ono, je to divne, ale preco len my Slovaci takto utocime na kazdeho “objekt” fandenia? Ja neviem, ale v takom Belgicku, Rakusko, Spanielsku, mozem sediet vedla fans Mercedesu, RedBullu, a kazdy si doprajeme… Tu mam pocit, ze keby sa jazdila VC Slovenska, tak sa rozne tabory fanusikov doslova dobiju.

Ja uznavam kazdeho fanusika, aj kazdeho pilota, kazdy jeden, co sa tam dostane, nieco dokazal, aj taky Latifi. Nikto z nas, im nesiaha ani po paty :smiley: Ale ked si ide kazdy ■■■■■■ do Ferrari, preco by sme si nedrbli do Mercedesu napr? :smiley:

Fanusik robi len to, co robi aj zvysok, a debaty typu niekde treba zacat su sice ok, ale ked budem slusny, nikto na mna/alebo Ferrari aj tak neprestane kydat, lebo mu to robi dobre :smiley:

Ja sa na tom maximalne tak pousmejem, a idem riesit dolezitejsie veci.

A je uplne jasne, ze ked sme my, fanusikovia roky od McLarenakov pocuvali, ze titul mu - Schumacherovi vyhralo auto atd, ze s tym autom by vyhral kazdy, co je na tom zle, ak pojdeme porovnavat akym sposobom vyhral Hamilton svoje tituly? (t.j. iba 3x bojoval o titul az do konca, v narocnej sezone, a ziskal ho iba jediny raz), zatial co ich Schumacher takto ziskal ovela viac, po tuhom boji, ako raz.

Ano, v konecnom dosledku on prisiel alebo ho ziskali obaja o bod alebo dva, takze ok, obaja si zasluzia uznanie :slight_smile: Ale ked sme roky pocuvali, ze Schumacher ich ziskal s prstom v nose, takisto si mozeme dovolit povedat, ze ich uplne rovnako ziskaval aj Hamilton - s prstekom v nose :slight_smile:

Porovnanie sezon a moznosti testovanie, bytia na simulatore su zcestne, nikdy nezistime, ci by Hamilton obetoval svoj socialmedialife a venoval ten cas vyvoju, testovaniu, simulatorom, ako Schumacher v 2000-2005.

Spomente si na race, kedy Schumacher stratil myslim v Madarsku cele kolo na Alonsa…
Potom prisla letna pauza, a po navrate dal Schumacher Alonsovi takmer cele kolo…

Toto sa dalo dohnat za jeden pretek, ale zda sa mi, ze Ferrari vtedy vo Fiorane natestovali tisice kilometrov. :slight_smile:

Teraz sa neda ani za polsezony zmenit koncept auta, nie to ho este otestovat :smiley:


PS. Dam tu trochu konspiracie, ale vzhladom na to, ze F1 je obrovsky financny kolos, dokazal by som uverit aj tomu, ze zaver sezony 2007 bol zmyselne zmanipulovany /McLaren kopiroval, nemohol vyhrat titul…, pochybujem, zeby Hamilton zaradil len tak Neutral, ked sa mu to celu sezonu nestali - btw kolkokrat sa to odvtedy stalo? :smiley: Takisto by som sa nehadal, keby raz vysla pravda typu, ze zaver v Abu Dhabu bol takisto dopredu dohodnoty, iba v zmysle, aby 1. bol kontroverzny, 2. aby sa o F1 hovorilo ovela viac, 3. aby sa konecne odstrihol Mercedes od titulov. Ono, celkovo vyjadrenie LH a aj Mercedesu po preteku bolo velmi divne. :slight_smile: .

Posledne co napisem, ze Mercedes mozno umyselne odisiel zo sceny, aby sa na do popredia dostali aj ine timy… Dominancia jedneho timu skodi, a ja sam som videl, co sposobovala… :)) V Madarsku sa predavali “neoficialne” oficialne listky na sedenie za 70€, miesto 400-500€. To boli sezony 2013-2016. Preco asi? Ked bol clovek na naj tribune, tak ta zivala prazdnotou. Akonahle sa pomery vyrovnali a clovek uz nevie, kto vyhra kvalifikaciu, pretek, tribuny su vypredane.

Na to vsetko sa treba pozerat, a v konecnom dosledku, prave tieto vysledky robia brutalne financne toky, z ktorych ma prospech kazdy tim. Dovolim si tvrdit, ze vacsi ako ked ziska titul :slight_smile:

PS2: Ja netvrdim, ze tomuto verim na 101%, ja len tvrdim, ze v F1 je mozne vsetko. Jedine, co sme sa dopoculi, bola nehoda Piqeta v SIngapure, to vsak bola zalezitost timu. Ak su pravdive veci, ktore pisem vyssie, nikdy sa ich nedozvieme, pretoze su v zaujme sportu, a FIA by nikdy nesla sama proti sebe… :slight_smile:

PS3: Spomenme si na kauzu s Ferrari spotrebou oleja. Ferrari, ako mocencsky tim sa stiahol, znizil vykon motora a pretrpel si nahorsiu sezonu za posledne roky… Len tak? :slight_smile: By to nikomu nevadilo?
Presne tak dostal mozno McLaren pokutu 100mil. s tym, ze podla planu Hamilton neziska titul v poslednom preteku a urobi preto vsetko (zaradi Neutral)…

1 Like

Asi ho mas potom zarazeny niekde inde kamarat ked sa takto vyjadrujes

Bolo by to fajn fórum keby sem nechodili niektoré stratené existencie namiesto fandenia hlavne hejtovať.
Ja viem že ste frustrovaní zo svojich životov a reality s ktorou sa musíte potýkať ale nezabúdajte my za to nemôžeme, ani F1 ani žiadny jazdec ani žiadny šéf tímu.

Predvádzate tu mentálne dno.

Predpokladám, že 99% tohto fóra netušila čo znamená slovo “cuckold” ja sa priznám, že ja tiež nie. Zdá sa, že pre Vás je to denný chlieb, možno že Vás to naučil život a stalo sa Vám že ste prichytili svoju štrbavú ženu s iným úbožiakom a namiesto toho aby ste zakročili ste sa len pozerali. Takto nejako si predstavujem kapkydonosu, Black_Darka a Henryho Forda ja a bojím sa, že nie som ďaleko od pravdy.

Popravde ľudsky mi Vás je ľúto ale naozaj nepotrebujeme čítať to ako sa tu z Vás dennodenne vylieva ta istá smradľavá žumpa.

Hamilton mohol mat uz 9titulov. Bol by neohrozenym rekorderom, ale na keby sa nehra :smiley:
A teraz zaspievajte tu druhu, keby keby mal by o 6titulov menej :smiley:

1 Like

Sak takisto ako aj Schumacher mohol mat 10.

On prehral tituly o kusok viackrat, nielen 2x. :smile:

1 Like

Nemôžete navrhnúť dve alebo tri autá.<<

Dva tri auta urcite ne a Marko to vi, v F1 je od 60tych let.

Da se navrhnout auto a pomoci baliku alternativnich dilu jej behem jednoho vecera prestavet z nove verze na puvodni overenou, to byla po desetileti bezna praxe.

Kdo to drive pochopi, ten bude v budoucnu vladnout, ja se tesim az to prijde a zacnou to delat vsechny tymy.

nesranduj. :smiley: pri rozpoctovom strope? crashtestoch noveho sasi od FIA? :slight_smile:
mozno to sice dokazes, ale tym si vycerpas love z rozpoctu na novinky, a zaroven opravy po nehodach.

Pisu NE cely auto…vzdyt to je ta pointa :eyes: , chassis stejny.

Na prvky karoserie a dilenske casti crash test nedelas, to je jasny.


pozeram, ze ledy se konecne pohli

3 Likes

Prvé tri slová ťa úplne vystihujú, ďalej si sa ani nemusel unúvať písať :smiling_face_with_tear:

HellHogr, to si ty? :joy:

lenze za cias Schumiho, ferrari testovalo milionov kilometrov, vyrabalo miliony dielov a Schumi mal po boku vodonosicov, jedinym superom mu bol Mika, Fernando a zavse Juan s bratom D:

Moze byt, argumentacna rovina tiez nula… :grinning:

2 Likes