Tifosi sa radujú: Ferrari predĺžilo zmluvu s Charlesom Leclercom | Magazín F1 - F1online.sk

Ja uz sancu na titul s Ferrari pre Leclerca nevidim, ked sa to nevyslo doteraz, a pod nevyslo rozumej, ze sa k tomu ani len nepriblizili, tak si neviem predstavit, ze sa to este podari, najma ked mame dalsiu zmenu pravidiel a Ferrari zase nie je konkurencieschopne.

Druha vec je, ze Leclerc uz svoju moznost skusit to inde prepasol o takych styri-pat rokov. Vtedy mohol vyuzit kredit druheho najlepsieho jazdca a natlacit sa do Mercedesu alebo McLarenu. Teraz uz pre tieto timy nema podla mna pridanu hodnotu voci sucasnym jazdeckym zostavam. Jeho vykony posledne roky stagnuju a skor to je o tom, ze sa len jeho slabe vysledky zvadzaju na auto, nez ze by zaposobil. Cim netvrdim, ze v tom nie je zrnko pravdy, ale tak z vyhovoriek na auto sa holt tiez vecne zit neda.

darovanemu konovi sa na zuby nepozera.

Možná by stačila větší aktivita vůči Mercedesu předloni, když Lewis ohlásil odchod. Ani nevím, jestli se o něm v té souvislosti spekulovalo, ale určitá možnost se tam otvírala. Možná ale myslí vážně, že jinde jezdit nechce.

Leckerkovi o titul nejde hlavne ze ma zarobené

Tak prý i Hamík má už své jisté.

Dodnes jsem nepochopil proč by měl být ve Ferrari Bearman.
Však nepřevyšuje ani Haas.

Kdyby byl něco jak Russell ve Williamsu, tak ok.. ale k tomu se nepřbližuje ani zdaleka.

Jestli to bude možné, tak si Ferrari počká na Kimiho.
Takovou euforii jako taliánský jezdec ve Ferrari už tifosi nezažili zhruba 50 roků.

Škoda Charles, vnímam silnú paralelu s KR tak možno to raz skončí opačne a ten titul urve s McLarenom.

škoda že si Charles premrhá najlepšie roky závodením práve za Ferrari, kde titul už nikto neočakáva.. takto mohol skušať jazdiť za iné tými.. a aspon sa pokúšať o niečo.. ved za celú dobu vo Ferrari ziskal len 8 vitazstiev v kariere… taký Antoneli ziska viac za 1 sezonu

1 lajk

A ked ho k tomu este porazi 41 rocny Hamilton, co sa kludne moze stat, tak uz ziadnu pridanu hodnotu so sebou mat nebude.

Ten dokazal prehrat aj s jednorukym Kubicom. :face_with_tongue:

Oliverko dokazal hned v 1. pretekoch vo Ferrku zabodovat.