Ja uz sancu na titul s Ferrari pre Leclerca nevidim, ked sa to nevyslo doteraz, a pod nevyslo rozumej, ze sa k tomu ani len nepriblizili, tak si neviem predstavit, ze sa to este podari, najma ked mame dalsiu zmenu pravidiel a Ferrari zase nie je konkurencieschopne.
Druha vec je, ze Leclerc uz svoju moznost skusit to inde prepasol o takych styri-pat rokov. Vtedy mohol vyuzit kredit druheho najlepsieho jazdca a natlacit sa do Mercedesu alebo McLarenu. Teraz uz pre tieto timy nema podla mna pridanu hodnotu voci sucasnym jazdeckym zostavam. Jeho vykony posledne roky stagnuju a skor to je o tom, ze sa len jeho slabe vysledky zvadzaju na auto, nez ze by zaposobil. Cim netvrdim, ze v tom nie je zrnko pravdy, ale tak z vyhovoriek na auto sa holt tiez vecne zit neda.
Možná by stačila větší aktivita vůči Mercedesu předloni, když Lewis ohlásil odchod. Ani nevím, jestli se o něm v té souvislosti spekulovalo, ale určitá možnost se tam otvírala. Možná ale myslí vážně, že jinde jezdit nechce.
škoda že si Charles premrhá najlepšie roky závodením práve za Ferrari, kde titul už nikto neočakáva.. takto mohol skušať jazdiť za iné tými.. a aspon sa pokúšať o niečo.. ved za celú dobu vo Ferrari ziskal len 8 vitazstiev v kariere… taký Antoneli ziska viac za 1 sezonu