Tento šport potrebuje prehodnotiť svoje hodnoty, odkázal Mazepin | Magazín F1 - F1online.sk

Nikita Mazepin už nie je súčasťou sveta Formuly 1, no s jeho vyjadreniami sa istotne budeme stretávať aj naďalej, keďže stále budí pomerne veľký záujem. A keďže ruský pretekár toho momentálne nemá na práci mnoho, na položené otázky odpovedá. Jeho rodinný biznis pritom pravdepodobne čaká súd s tímom Haas. V hre budú naozaj veľké peniaze.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/61519/tento-sport-potrebuje-prehodnotit-svoje-hodnoty-odkazal-mazepin

Tie prachy pyta Ural Kali pravom!
Špeciálna operácia, Nešpeciálna operácia.
Veď, keď je Hass taký hrdina, že ho vyhoda a vypovedia zmluvu hlavnému sponzorovi, tak ma asi gule na to, aby vrátil prachy… alebo sú to upišťané deti???
:thinking:

Mal by skor prehodnotit to aby tam bolo menej platicov ktori sa iba vozia a zavadzaju.

Haas to zrejme berie tak, ze sponzor poskodil jeho dobre meno. Bodka. Nech sa ide mazepin vozit okolo kremla.

Haas by měl nejen vrátit všechny peníze, ale ještě by měl zaplatit Mazepinům pořádné odškodné za porušení smlouvy.
A takové pindy, že Mazepin poškodil dobré jméno Haasu neberu. Těžko by mě Haas přesvědčil že vůbec netušil, že Mazepin je Rus a Uralkali ruská firma?
Prachy od Mazepinů se Haasu se Haasu hodily, ale dodržovat své povinnosti se mu už do krámu nehodí. Obyčejný zloděj to je který krade veřejně celému světu před očima.
FIA by měla Haasu okamžitě sebrat licenci a vrátit až po vypořádaní Mazepinových pohledávek.

Ty jsi tu smlouvu četl jo? Že tak jistě víš o tom porušení :slight_smile:

Ty snad ano? Já vycházím z běžných obchodních principů a nemyslím si, že by zrovna ve smlouvě s Mazepinem byly nějaká vyjímky závislé na chování Ruska, Ukrajiny, NATO, EU či Ameriky.

Já tu nehlásim silná prohlášení o porušení nebo neporušení smlouvy, proč se ptáš jestli jsem ji četl? No a ke druhé čá■■■. Nedivil bych se kdyby byla smlouva netradiční třeba vzhledem k historii haasu s rich energy.

Rich Energy s ROKiT jsou podvodníci a dnes už je jisté, že se k nim přidal i Haas.
Hezkou sebranku sis oblíbil.

1 Like

ty jsi fakt hlupák :smiley: sorry ale děláš tu závěry (o mě i o HAASu) a přitom víš kulový :smiley:

Pozor, tu je diskusia pravnickymi esami,to su klenoty advokacie…maju dosledne nastudovane bezne obchodne zvyky a to je nadradene akelkojvek zmluve a akejkolvek zbierke zakonov a v akejkolvek krajine!!! FIA a Haas sa trasu…a ja sa bavim,dobre sa bavim

we race as one

take maju heslo nie? jaaaj ale okrem ruskych sportovcov samozrejme falosnici

Škoda, že Putin ešte vo februári neprehodnotil svoje hodnoty. Mazepin by tým pádom teraz nemusel nič riešiť ani odkazovať.

1 Like

Sám sa tam chod voziť.

Vidím že si dobre nakŕmený.
Hass ku sebe ťahá koho môže napr rich energy….a keď mu to upotena fia nariadi vyhodí sponzora ktorý platí skoro všetko… veď keď sú taký hrdinovia nech vrátia prachy a nevyplakávaju na všetky strany.
Hotovo. Sme dospelý alebo nie ?

Haas velmi nepochopil o com je F1. Ta ma v sebe urcity “glamour” a Haas to nevedel vyuzit. Ako jedina americka stajna urcite nemuseli byt odkazani na zlodejov typu Storey ci Mazepin. Specialne ked uz jedneho zlodeja posobiaceho v F1 uz vtedy nahanala policia. Zaujimave je, ze aj ten mal potrebu lakovat auta do narodnych farieb a vnasat do F1 politiku a nakoniec to dotknutu stajnu tajmer zlikvidovalo.
Na mieste Liberty by som si na to dal pozor.
Co sa tyka sporu Uralkali vs Haas tak to vyriesi sud aj ked myslim, ze utru hubu kedze spolocnost je na sankcnom zozname.

Za mna sa rata kto je chlap.pretože chlapská dohoda je vždy viac ako papier. Ale tomu ty nemôžeš rozumieť.

Kriste čo to trepeš?

Uz prestaň počúvať ukrofilov a zapni vlastný mozok.

Už to nechaj s človekom ktorý trepe dve na tri sa nedá baviť. Maj pekný život a zbohom tulo.

Kriste. Nauc sa písať prosím ta.