Ted Kravitz: Alonsov prestup môže byť aj o Mercedese | Magazín F1 - F1online.sk

Predpokladám že ten ktorý ním už je.

Bohužiaľ ak si to myslíš, ze Lewis bude jazdiť ako doteraz, tak nie si ochotný čeliť realite. 3 sezóny ? Bez šance aby bol na takom levely - Nie ak ma za kolegu mladého jazdca, ako Russell. Už len to že prečo ho ma - ma nejaký dôvod.

Ak nijak inak tak politicky - presne preto prečo Alonso nepredĺžil s Alpine.

Aj Alonso je top level stále ale level ktorý mal už nemá a úprimne svoj vrcholný level, už nemá áni Lewis a minulý rok to bolo vidieť.

A kým Russell bude len napredovať a bude len rýchlejší lebo je v takom veku tak Lewisovi sa stane presný opak. To sa nedá zastaviť. Vek sa oklamať nedá nech sa akokolvek snaží. Tak ako Michael - ani Lewis nie je večný. Buď odíde skôr alebo skôr alebo neskor skončí rovnako > bwz ohľadu na to kto to bude, kto ho porazí. On je len človek nie Terminátor !

A ak nič ine ak nebude Mercedes dominovať výrazne tak tam je okrem GR ešte Max, Lando a Charles -všetko mladý strelci v dobrých/ top tímoch

Tiež som si hovoril, načo v F1 tak dlho trčali Kimi, Alonso alebo Vettel, keď bolo jasné, že na titul už posledné roky ich kariéry nemali šancu ani pomyslieť. Holt asi milujú pretekanie. Takže mňa by neprekvapilo ak by Lewis ostal v F1 kľudne ďalšie 3-4 roky, pokiaľ ho bude Mercedes chcieť. Vidina ôsmeho titulu je príliš lákavá.

Na to je zcela jednoduchá odpověď.
Nejsou Rosberg.

Lewis si už zvykl na nove monoposty a podává bravurni výkony.
A to nejlepší ještě přijde.

Ten může jezdit klidně do 50 a bude to stačit.

Ostať možno ostane - avšak kto z nich ešte jazdil na svojej top úrovni ? Ako on to prezentuje, že by ďalej jazdil.

A nato aby GR,MV a CL porazil bude musieť.

Ktory z nich bol ešte lídrom ktory viedol top tim ? Atď atď.

Takze buď ostane lebo chce pretekať, avšak nemylsim že bude naďalej na tom takto ako teraz v porovnaní s mladíkmi- všetkými. Okrem toho nemyslím že jeho by to bavilo ako Alonsa.

Ak budú mať auto na titul Ok - možno ešte 2 roky. Ak nie dlhšie ako 2023 podľa mna neostane.

Takisto si nemyslím, že Mercedes ho dodnekonecna bude držať v neohrozenej pozícii a ani v pozícii lídra. Ak bude Russell napredovať ako napreduje. Nato ho tam dali.

Inak by mu tam nechali Bottasa. Pred pár mesiacmi bolo podľa vás aj to nemysliteľné aby odišiel kým tam bude Lewis a aha.

Doba sa pomaly meni, dlhodobá perspektíva je nevyhnutná, Russell si pomaly získava svoju politickú moc, ťahá ludi aj k svojej strane garáže a Toto ho zjavne nechal aby to robil- veľmi veľa náznakov tam je.

Mercedes očakáva že Lewisa to bud prestane baviť alebo jednoducho už výkonnostne 1 nebude a evidentne všetko ukazuje, že sa na to pripravuje.

Milujem takychto cobybolovcov uplne odtrhnutych od reality. Uvedomujes si ze Alonso dostal od Hamiltona strasne ponizenie hned v hamiltonovej prvej sezone v F1 ? :smiley::smiley::smiley:

Je ti jasne ze Alonso NIE JE lepsi jazdec nez Hamilton ? :smiley:

2 Likes

Toto je utopisticka predstava a to Ako si to zakončil to potvrdzuje.

To si mysleli aj o Schumacherovi a nemal už na to.Do 50 nemôže fyzicky jazdiť s mladými akokoľvek by trénoval.A už vôbec nie na ich levely.

Jeho level nemá až tak ďaleko od mladého kolegu- kam lepšie on akože pôjde ? Lewis ako porozumel autu dostal sa na svoj tradičný level - už na ňom je a uz ozaj čakať že ešte bude lepší je blud. Čaká sa len na to či bude mať auto aby vyhrával- lenže to bude mať aj Russell aj Verstappen ! Už dokonca druhý menovaný moc napredovať nebude lebo skúsenosti ma dost. A čakať ešte nejaký progres od 37 ročného pilota je čisto utopia.

Mne povieš že ja niečo nevidím - ale nevidis ty.
Neni on až tak ďaleko od Russella. Ma istú výhodu že niektoré situácie zvladne lepšie lebo Russell skúsenosti ktorých on ma na rozdávanie ešte iba nabera. Rychlostne - Až tak mu teda neuteka - rozdiel je uz dnes minimálny.

A je nereálne, aby nasledujúce roky ustal jeho progress a dokázal jazdiť takúto úroveň.

To je ako prečo nejazdia ženy F1 - lebo fyzická a biológia nepusti.

Prečo Alonso nie je v top time - bol to top jazdec- lebo vek Neoklameš. Keby si bol aký geniálny.

A sám Schumacher ešte pred
odchodom bol toho krásny príklad.

To najlepšie už bolo. Jazdecký s ver, že aj vnútri tímu. Keby aj náhodou zlyhal Russell ( čo viez že ja si nemyslím) tak sa bude vedľa neho hľadať niekto, iný ako nástupca.
Ten proces sa nedá zastaviť.

Bude to mať len ťažšie v time a nie len tam - ešte raz Russell nie je jediný talentovaný mladík. Máš tam ešte minimálne 2 ! A niekto z nich už len level LH dosiahne. A čím dlhšie tu bude tým skôr je šanca, ze sa to stane.

Éra LH akokoľvek on je výnimočný a génius ( v mojich očiach) sa pomaly konci a ty by si mal začať tej realite čeliť. Nech už mu tu korunu ukradne hocikto.

Něco takového jsem psal?

Kdyby na to Lewis neměl, tak napíšu, že na to nemá. Preziju to.
Nemá jen na Verstappena. To je aktuálně nejlepší jezdec far away.
Ale na Russella to stačí i do 50.

Puff a Ferda z toho za rok dostanou infarkt :rofl:

S tím Verstappenem je to joke, že jo?

Proč by si hlavně chtěl Toto rozbít tým.

Mě nějaký infarkt zaskočit nemůže. :rofl:

Rozbít? Všichni viděli Alonsa po návratu, jak dělal vše pro tým a jak se mu Alpine odměnila, ty kecy o tom jak je on za všechno negativní zodpovědnej je strašně cringe a dumb

1 Like

V tomto pripade naozaj nevidim dovod na nejake hlbsie analyzy a vysvetlovanie.

Alonsa urcite neuvidime v Mercedese a ani v ziadnom inom top time.

To môžeš tak maximálne snívať - a bohužiaľ realitu brutálne odmietaš vidieť ak takú hlúposť tresnes takto bohorovne.

Ak by to aj tak bolo tak nahradený by bol Russell a Lewis by dostal iného súpera.

Proces je neodvratný a to čo píšeš sa nedá.

Ja si myslím že George ho zdola a bude to on kto pomaly bude lepší ako Lewis a nie som sama kto si to mysli. Ty nemusíš. Ale tu nejde áni tak o to. Ale o to, že niekto ho do toho dôchodku pošle. To nezastavis.
A to čo ty si vypustil je proste nereálne. Nech už to bude ktokoľvek
To že ja si mysim že George už je len vedľajšia premenná podstaty celej tejto diskusie.

A tresnut že na Russella mu to bude stačiť do 50 keď nestačí už teraz aby bol pravidelne a vždy jasne lepší, tak to je už iný level buď toho že prudis alebo toho že ozaj si mimo realitu.
Russell na rozdiel od LH ešte priestor na progress ma.

Áni Lewis nebol taký perfektný a ani takto rýchly keď zacal. Ale Alonsovi sa rovnal veľmi podobne. Práve preto o ňom nikto nepochyboval.

Tak Ako odborná verejnosť nepochybuje o Russellovi a jeho doterajšom porovnaní s LH.

Idem na kávu. Toto nemá význam - ale tebe úplne odišla pointa - vôbec ju nechápeš alebo nechceš chápať.

Bohužiaľ.

P.s Mne povedia, lebo ja si niečo idealizujem. Čakám teraz teda rovnaké komentáre tu.

Kecy v kleci, uvidíme

Já to vidím na výkonech, kdo má vzestupnou tendenci a kdo sestupnou.

A kdo je protěžovanej?

Nejspíš Lance Stroll.

1 Like

V Mercedesu? tal to jo