Szafnauer potvrdil, že zamestnancov Force Indie vyplácal aj z vlastných peňazí | Magazín F1 - F1online.sk

Nie nie nie

Dokým nie je seriózny zdroj, tak špekulujeme a dohadujeme sa.

Ja som zase počul, že HellHogr a Lundo_F1 sa navzájom ťapkajú po zadku a veľmi sa im to páči.


Čo povieš na takýto zdroj? Niečo na tom predsa bude, keď je niečo na správach od Hornera vo WhatsApp. Veríš tomu?

A to si celý ty. Stále si iba vymýšľaš a domýšľaš. Napísal som

Ty si to pretvoríš na “Sú ľudia, ktorý sú presvedčený o Hornerovej vine. To sú tí ľudia, ktorí sú prevedčení o plochej Zemi.” Ja to neprirovnávam. Nenapísal som to tak, lebo som to nemyslel.

Nezhadzujem tu nikoho. Až keď si poupravuješ realitu podľa svojích predstáv, potom sa ti začne zdať, že to robím.
Status quo je: Horner je nevinný. Vyjadrenie typu

je nepodložené a choré a postihnuté a mimo realitu a detinské a podpichovačné a…

5 Likes

Dal si si s tým určite toľko práce a pri tom úplná blbosť…ani vtipné, ani nič, možno len smutné :yawning_face::yawning_face:

To si dovolil aj Alonso v McLarene, ale klobuk dole za to veru nedostal. :joy:

2 Likes

Neboj nedal som si s tým toľko práce. Taký “dôkaz” spraví hocikto na počkanie. Snáď si nemyslíš, že aj tie fejkové Hornerové whatsappy niekto pripravoval viac ako pár minút. A niekto to predsa berie vážne.

Bez seriózneho zdroja. Človek vidí senzáciu, tak hurá hurá bez overenia.

2 Likes

Praveze maximalne trefne a k veci - vytvorit fejkovu konverzaciu neni dneska nic tazke, len ty si to zjavne pochopil tak, ze to mysli osobne na teba

To uz potom ide o tzv problem medzi stolickou a monitorom

3 Likes

(post deleted by author)

:slightly_smiling_face: Chlapci oháňate sa tu tým že treba priniesť dôkazy o tom že konverzácia je práva a čo keby ste doniesli dôkazy vy že práva nie je ? :grinning:
Popravde tiež máte len svoj kúsok ktorý viac lahodí vašim ušiam. Ja si ale na rozdiel od Vás toto uvedomujem.

Ja si myslím že, zamestnankyňa z RedBullu si to nevymyslela a môžete aj stojky začať robiť.
Nikde som nenapísal že to tak na 100% je, napísal som že toto si o tom myslím ja. A kľudne mi mozete písať ako som veľmi mimo a ako ste vy veľmi presne. Ale to si zas možno len mýlite dojmy s realitou.