Szafnauer: Informácia o tajnom sprisahaní proti Alpinu by ma neprekvapila | Magazín F1 - F1online.sk

A jak by se měl podle Tebe k Alonsovi chovat? Měl ho houpat v kočárku, nebo dávat dudlíka? Popiš mi své představy.

Zas mi dávaš nezmyselne otázky a následne sa tocime sa v kruhu… Pre mňa rozhodne nie je ok ak mi druhý pilot opakovane skoro zostrelil lídra tímu, a to ze to tam tak bolo a vlastne to aj schválili, znamená ze lidrom tímu nikdy nebol a teda nim ani nemohol zostať… To je všetko neviem co na tom nechápeš, ak už je to jasné som rad.

V jakém světě žiješ? Copak jsi ještě nikdy neviděla kolizi jezdců ze stejného týmu? Dyť jsem dával za příklad Gaslyho sestřeleného Mončičákem. To se mám znovu opakovat?

Co tym chceš povedat ze aj to Tsunodovi posvätili? Pokiaľ ja viem tak z toho mal poprask, zatiaľ čo Alonso pri tých Oconových manévroch zakaždým dostal iba povolenie súperiť a nie nejakú podporu… A to sa nestalo raz ako v Gaslyho prípade…
A keby aj mu to nakoniec posvätili a povedali ze ďalej môžu súperiť a knockoutovať sa navzájom, neznamenalo by to tiež ze Gasly by nebol lídrom tímu? Ci pre teba by ním stále bol a mohli by mu to opäť dat do novej zmluvy ze je lídrom a pre neho by to bol nejaký benefit? Alebo co tym zas chces povedať?

Ty jsi někde slyšela že by někdo z Renaultu Ocona chválil, že ohrozil Alonsa, nebo dokonce že by ho k tomu naváděl?

Počul som vysielačky, a tam mu to rozhodne nezatrhli, prišla iba správa že môžu súperiť… , a aj po tom, ako sa to opakovane stalo to pokračuje a žiadny pokyn, ktorý by Oconovi zakázal sa neprimerane brániť a robil z Alonsa lídra neprišiel… Tak mi už konečne povedz v čom ma spočívať ten benefit v zmluve, o ktorom si pisal, že by mohol zostať lídrom tímu…

Alonso nad Oconem žádné benefity od Renaultu určitě nemá, respektive jsem si jich nevšiml. Naopak myslím že i minulý rok musel Alonso uvolnit FP1 sedadlo Zhouovi, Ocon nic uvolňovat nemusel, to počítám nebyla pro Alonsa výhoda :grinning:

Jsou věci do kterých nevidíme.
Alonso mohl třeba od týmu dostávat odskoušené novinky jako první. Nebo třeba lepší motory podle výkonů na stolici. Evidentně né vždy to musí být výhodou. Ale třeba i lepší gumy podle vyvažovačky.
Prostě možností které divák nevidí je celá hromada.

S novinkama se střídali, o zbytku nemá cenu hovořit když o nich nic nevíme. Ty ty ty Ferdo.

Ale já netvrdil, že se o novinky nedělili. Protože do toho nevidím, tak jsem napsal …

Prostě žádné tvrzení, ale pouze možnost. :wink:

@Situs
Tak novinky to neboli, lepšie motory to tiež neboli, maximálne tak kazovejsie, no a či dostával lepšie vyvážené kolesá? Ferdo Ferdo… A následne keď bol na tých lepšie vyvážených gumách výrazne rýchlejší, tak namiesto toho aby ho pustili dopredu aby to využil, nechajú Ocona aby s ním bojoval? Sorry ale absentuje tu elementárna logika, ale tak ta absentuje aj v Binottovom spôsobe vedenia tímu, tak možno máš pravdu a aj v Alpine sú masochisti…

Kdyby ses aspoň trochu vyznala v technice, tak by ses aspoň trochu zamyslela nad tím co píšu.
Třeba ty gumy. Už si nevzpomínám na přesné čísla, ale váhové rozdíly mezi pneu jedné šarže byly přes deset deka. Při tak velkých rozdílech je problém takové gumy spárovat a když se jedná z velké čá■■■ výrobního procesu o ruční práci, tak je jasné, že se na některých gumách musí použít i více závaží.
Pravda, tyhle informace ještě z dob třináctek, ale to neznamená, že současné nízkoprofily na tom budou o mnoho lépe.

A takhle by jsme se o technice mohli bavit déle, jenže…

Jenže to by si musela vedieť čítať… Ja som čistou náhodou technický inžinier v automotive a čo robíš ty keď nepíšeš komentáre? Alebo vieš čo? Nechcem to vedieť, stačí mi, dobrú noc.

Ty jsi technický inžinýr? No potěš koště. Už teď je mi líto generace, která bude muset žít v prostředí vývojářů Tvého ražení.

Páči sa mi ako si od techniky, prešiel ku generáciám môjho razenia… Píšeš a píšeš, ale ťažko je nájsť v tvojich komentároch nejaký fakt, o ktorý sa aj opries, väčšinou len pokračuješ dalej… Buď ti ho tu vždy niekto vyvráti a ty sa tváriš, že veď som napísal možno, nikde som nenapísal že to tak je, alebo nereaguješ a píšeš odveci… Ak sa pozrieš spätne na diskusiu, tak takmer nikdy nereaguješ, ale iba rozvíjaš ďalej svoju myšlienku… Toto fakt nemá cenu mám pocit že píšem do steny… Teda až na toho inžiniera, tam si reagoval, tiež ale nie na podstatu ale iba si sa snažil zosmiešniť môj fakt, čo som ti dal…
Dosť bolo analýzy tvojho štýlu komentovania, ospravedlňujem sa za obraty čas, dobrú noc, snáď nabudúce to bude lepsie :slight_smile: a prosím neoslovuj ma ženskými zámenami ja na tieto modernizmy moc nie som :slight_smile:

Podívej Mikino, odpovídám na jméno - název ženského rodu, takže se nemůžeš divit za mé oslovování. Takže z mé strany je vše v pořádku a je mi zcela jedno v jaké barvě duhy ses v den registrování na tento web probudila.

Taky se nediv, že se v diskuzi s Tebou snažím držet tématu a dál ho rozvíjím, abys pochopila co mám na mysli. Evidentně zcela zbytečně, když v Tvém úmyslu není zájem se něčeho dopátrat ani se něco dozvědět, ale chaoticky odskakovat k dalším a dalším nesmyslným tématům.
Prostě pomatená ženská, která když nedělá aspoň čtyři věci najednou, tak se cítí nesvá.

Ked si nepochopil ze nie som zena z mojho mena (mam ho cele v profile), z mojho pisania v muzskom rode, a ani z toho ze som ta na to teraz upozornil, tak to uz je silna diagnoza… Mimochodom aj tvoj nick konci na ,a’’ a o ziadnych farbach duhy ti nepisem. Si jediny kto ma tak oslovuje a to aj napriek tomu ze som ta na to upozornil cize nie, nie je z tvojej strany vsetko v poriadku.
Uz mi ale stacilo lebo ty dokazes iba pisat a urazat, no citanie nechavas na inych a to ma rozhodne nebavi. Ale bud rad, dostal si sa do klubu vyvolenych.

Otevřel jsem si Tvůj nick a podle jména Dominik jsem se dovtípil, jak Tvůj nick vznikl.
Ano za můj omyl se samozřejmě veřejně omlouvám.