Mohamed bin Sulajem pokračuje na ceste stať sa večným prezidentom Medzinárodnej automobilovej federácie. Vo štvrtok zahraničné médiá informovali o tom, že FIA schválila jeho návrh na zrušenie obmedzenia v súvislosti s počtom funkčných období. V preklade to znamená, že Sulajem je opäť o krok bližšie k tomu, aby FIA šéfoval až do svojej smrti.
A v com je problem.
Stacilo nezdvihnut ruku a nehlasovat za to.
FIA je myslim nieco ako FIFA a tym je povedane vsetko.
Na uctoch pristáli krasne prasule, takze ruka musela ist hore.
Takhle to platilo až do jeho nástupu a nikomu to nepřipadalo nedemokratické . Asi s ním opravdu většina členů spokojená je. Nemůžeme to posuzovat podle občas zvláštních zpráv z F1, která s ním asi nebude spokojená nikdy.
A taky, jak se říká - když se nemůžeš prevítů zbavit, tak se k nim musíš dát!
Proč by to mělo být špatně? Mosley s Ecclestonem si časově zcela neomezeně dělali s F1 doslova co chtěli a hodně lidí na to vzpomíná jako na zlatou éru F1 . Ale asi tady nebudu otáčet nožem v ráně .