Stroll: Vzduch sme vyčistili | F1online.sk

„Chceli sme odjazdiť ešte jedno rýchle kolo, zdá sa, že Max si to neuvedomil,“ povedal boss Racing Pointu Otmar Szafnauer. „Často robíme dve rýchle kolá po sebe a aj ostatné tímy to robia, takže je to celkom bežné. Urobíte dve rýchle kolá, aby ste zistili, ako sú na tom pneumatiky.“


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13896/stroll-vzduch-sme-vycistili

Za mňa je navine Maxík. Keď videl, že Lance nespomaluje, mal predpokladať, že ide ďalej v pretekovom tempe. Nemal sa mu tam pchať. Ako pri bežnej búračke, vinný je ten vzadu, mal dodržať bezpečnú vzdialenosť :grin::grin::grin::metal::love_you_gesture: