„Chceli sme odjazdiť ešte jedno rýchle kolo, zdá sa, že Max si to neuvedomil,“ povedal boss Racing Pointu Otmar Szafnauer. „Často robíme dve rýchle kolá po sebe a aj ostatné tímy to robia, takže je to celkom bežné. Urobíte dve rýchle kolá, aby ste zistili, ako sú na tom pneumatiky.“
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13896/stroll-vzduch-sme-vycistili


