Teraz už však uznáva, že mal ísť na test aj skôr. “Krásne na tom je, že po vojne je každý generál. Vtedy som nevedel, že mám COVID, nemyslel som si, že ho mám. Ako som už povedal, mal som rovnaké symptómy už od Ruska. Necítil som sa dobre, mal som žalúdočné problémy a mal som dva negatívne testy. V Nemecku som mal žalúdočné problémy, a tak som nepredpokladal, že mám COVID.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13657/stroll-drzi-stranicku-liniu-vraj-tiez-netusil-ze-moze-mat-covid-19