Steiner: Magnussen si určite zaslúži zostať v F1 | F1online.sk

Magnussen po tejto sezóne spolu s Grosjeanom v Haase skončí. Ich nástupcovia zatiaľ ešte nie sú známi. „Určite si zaslúži zostať v F1. Myslím si, že je dosť dobrý a aj keď je momentálne ťažké nájsť si sedačku, posledné štyri roky v našom tíme dokázali, že má talent. Potrebuje si iba nájsť miesto,“ odpovedal Günther Steiner na otázku, či by mal Magnussen ostať v kolotoči F1. “Aby som bol úprimný, dozrel. Veľmi ho chválim.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14654/steiner-magnussen-si-urcite-zasluzi-zostat-v-f1

Už je to tu zas, ako pri Hulkovi najskôr ho vykopnú a potom ho chvália, prečo to robia.