Steiner: Hülkenberg nám priniesol presne to, čo sme potrebovali | Magazín F1 - F1online.sk

Konečne je spokojný. Šéf Haasu Günther Steiner má vo svojom tíme presne to, po čom roky túžil – ostrieľanú jazdeckú dvojicu. Nico Hülkenberg sa rýchlo dostal do formy a zvlášť jeho kvalifikačná výkonnosť vzbudzuje značnú pozornosť. Jeho šéf už po niekoľkýkrát ocenil aj skúsenosti, ktoré do Haasu priniesol.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/92332/steiner-hulkenberg-nam-priniesol-presne-to-co-sme-potrebovali

Som rad ze im dal presne to co potrebovali - patnaste a dvanaste miesto z prvych dvoch pretekov, gratulujem

3 Likes

najlepsi herec, zaroven najbiednejsi sef timu

Asi tak nejako…
Mladého jazdca ktorí mal podľa mňa oveľa lepší priestor na zlepšovanie vyhodil (a je mi jedno ako sa volá, rovnako by sa správal ak k inému mladému jazdcovi)… a jazdcovi čo už má najlepšie za sebou tlieska za 15 a 12 miesto…bravoooo.
Ale zas povedzme si pravdu, s tým šrotom (autom) to asi ani lepšie nebude.

5 Likes

Steiner sa vyfarbil za posledné roky ako vedúci tímu strašná slabota jediné čo mu ide je sa hrať pre kamerou Netflixu.

Na druhou stranu má od Hulka 0b za 0 eur…
Minulý rok měl 0b za 1 milion eur…

1 Like

To sa na to hned inak pozera. Z tej sumy by sa komukolvek z prostredia F1 hlava zatocila. :wink:

Zajimal by me duvod existence HAASU, radovat se z takovych pozic nevim, je to takove bez vyssich cilu a to dlouhodobe, proc nezkopiruji auto jako Aston, mozna to neumi…

Steiner humorista :smiley: :smiley: :smiley: