Steiner: Ak sa Hamiltonovi podarí získať titul vo Ferrari, skončí vo Vatikáne | Magazín F1 - F1online.sk

Leclerkovi by muselo mimořádně nesednout auto, aby to nedal. Což se samozřejmě může stát.
Ale v kvalifikacích se podle mě Hamilton už nebude chytat za žádných okolností.

Byly tam i Brabhamy s novym BMW turbem, ty turbo motory byly silne, ale nespolehlive, beru to tak ze si titul plne zaslouzil, porazil win Mclareny s Laudou a Watsonem atd…

Kazdopadne kdo ma rad historii F1, rok 1982 stoji za prostudovani.

1 Like

Ten rok se mu povedl a okolnosti přispěly. Jinak to ale vyloženě š■■■■■■■ jezdec nebyl. To jsou takové ty tituly, jaké se občas přihodí, když se velmistrům nezadaří nebo zrovna žádní nejsou - jako třeba v případě Dennyho Hulma, Jamese Hunta, Jodyho Schecktera nebo koneckonců Jensona Buttona.

1 Like

No to prave ten pripad nejni :bath:

Me prijdou znouze vsechny tituly Verstappena.

Jeho jedinou prednostou bola konzistencia vykonov,ked v kazdych druhych pretekoch bodoval. Vsetci ostatni mali snuru vypadkov. Kazdy chvilku tahal pilku a Rosberg dojazdieval na bodoch vdaka spolahlivosti. Nikdy nepatril medzi najrychlejsich, skor medzi najstastnejsich. Spomienky neklamu a vysledky to len potvrdili.

Konzistence je zaklad, no a Rosberg byl superrychly, nevim jak si prisel na to ze ne :bowing_man:

Priehľadné myslíš, že tam máš vložené nejaké priehľadné PNGčko?

ano

2 Likes

a to je moj sposob ako pisat kratke komenty pod 15 znakov :smiley: :smiley:

2 Likes

Super, vyvinul si si vlastný alternatívny spôsob ako obísť túto 15 znakovú prekážku. :+1: :slightly_smiling_face:

:+1:

image

vidim tam ten obrazok neboj sa :smiley:

Jedná se o postup. Je to správně? :stuck_out_tongue_winking_eye:

tvoj nie je priehladny ale asi ano :smiley:

Až budu velký, taky ze mě jednou bude ajťák jestli mě muchy nepřiserou. :grin:

2 Likes

okolo 20:30 by mal zacat zavod NASCAR, snad si nikto neublizi na klobaskovych obrubnikoch :man_facepalming:

1 Like

Včera jsem na své genitální televizi bez zvuku sledoval Xfinity a byl to dost masakr. :+1:

1 Like

Prečo bez zvuku? Nefungujú Ti repráky na telke?

Nešel mi obraz. Ten už mi opravili, ale vrátili bez zvuku. Ale jsem v kontaktu přímo s Hisense, tak snad zjednají nápravu. :cold_face:

1 Like

A nefungovalo by zapojiť nejaké menšie externé repráky cez audio výstup vzadu na telke ako dočasné riešenie?