Steiner: Ak sa Hamiltonovi podarí získať titul vo Ferrari, skončí vo Vatikáne | Magazín F1 - F1online.sk

Fanúšikovia Ferrari už na začiatku tejto sezóny prichádzali na veľké ceny s vtipnými transparentmi, na ktorých sme mohli vidieť Freda Vasseura, Lewisa Hamiltona a Charlesa Leclerca ako strojicu svätcov. Podľa Günthera Steinera sa sedemnásobný majster sveta môže stať skutočným svätcom, keď dokáže splniť si svoj najväčší cieľ a vybojoval v červenej kombinéze majstrovský titul.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/174437/steiner-ak-sa-hamiltonovi-podari-ziskat-titul-vo-ferrari-skonci-vo-vatikane

To sú zase kecy…
Na to, aby Hamilton získal titul s Ferrari, potrebuje majstrovské auto, inak je nula, taká ako momentálne v Mercedese. A keď bude mať Ferrrari majstrovské auto, titul vie získať aj Leclerc, nepotrebujú hentoho oného…

2 Likes

tak sa pozri ako velmi potrebuje Max Pereza, alebo Lando Piastriho… ono totizto treba, aby kolega bral body superom a niekedy ta pustil pred seba, ked to tebe nejde az tak dobre ako zvycajne. Bez toho nevyhras a aj ked si myslim, ze Max to tento rok da, nieje to uplne 100%… Titul v teamoch nedaju vobec, lebo Perez…

1 Like

A na to potrebujú Hamiltona? Veď tam majú Sainza, ktorý (okrem prvej sezóny vo Ferrari) jazdí perfektne…


@callabria pre toto

Ferrari podpisom Hamiltona iba získalo. A Leclerc je hladný. Poslal Vettela do dôchodku. Teraz naňho čaká dalšia korisť.

Samozrejme obligátne Leclercove kecy pre média. Či čo mal povedať na to, že mu tam dotiahli Hamiltona? :thinking:

1 Like

Neviem či toto je zrovna dobrý príklad. :sweat_smile:

Pérez najviac pomohol Maxovi vždy keď bol o kolo pozadu, inak bol väčšinou Max sám proti dvom Mercedesom a teraz McLarenom.

1 Like

Keď si najlepší, tak ti je jedno koho tam dotiahnu. Napríklad v hokeji máš Golmánsky Tandem. Tam tiež budeš žiarliť, keď príde niekto dobrý? Nie, poznám to sám. Motivuje ťa to pracovať ešte lepšie. A HAM tam prichádza na konci kariéry, toto Leclercovi s tohto ročným tempom nebude robiť žiadny problém a stále môže niečo okukať. HAM je jeden z GOAT F1.

1 Like

či LEC ho tak nenávidí, že sa stále bavia. na každej driver show sú spolu. To je nenávisť? Keď zavrieš priezor prilby, každý je nepriateľ, ale mimo to je geniálne spojenie.

Hamilton nevyhral titul s Mercedesom, čo dával 1sekundu na kolo Verstapenovi, čiže s Ferrari isto vyhrá.

To si asi nechcel reagovať na mňa, či?

to som reagoval na @callabria

Ok, lebo mi to nedávalo zmysel, keďže si to asi nechtiac dal ako odpoveď na mňa. :slight_smile:

To si reagoval na mňá? Kde ja píšem o nenávisti? Máš to trochu popletené, synu…

Hamilton je GOAT F1? Prečo teda prestal vyhrávať VC a tituly? Čo sa mu stalo?

Nemá auto. To isté ako Michael to isté ako Senna to isté ako iný

4 Likes

Ako velmi potrebuje Max Pereza alebo Lando Piastriho?

Aj Piastri zatial vzal viac bodov Norrisovi nez Verstappenovi.

Piastri ale nie je dvojka a je to Norrisov problem, ze v niektorych vikendoch je slabsi z nich dvoch. :slight_smile:

Čiže je 7-násobný len preto, že mal top auto. Ďakujem za správnu odpoveď.

A teraz sa vrátim úplne na začiatok, k článku a môjmu prvému príspevku. Keď Ferrari nebude mať víťazné auto, je im Hamilton na dve veci, nikdy s nimi titul nezíska. Keď bude mať Ferrari víťazné auto, dokáže byť s nimi majster sveta aj Leclerc a možno aj Albon…
Hamilton v červenom je len zle vypočítaný marketingový ťah, lebo väčšina (skutočných) fanúšikov Ferrari ho vo Ferrari nechce…

1 Like