Sportovní neděle

Když jsem byl ještě prťavec, tak bývaly v televizi pravidlem sportovní neděle.
Samozřejmě nabídka nebyla tak pestrá jako dnes, ale na své si přišla velká spousta příznivců sportu.
Žánr se měnil tak, že jeden týden se vysílala atletika, kolová ve které excelovali bratři Pospíšilové proložené s krasojízdou na kole, vodní pólo a mnoho jiných sportů, které jsou dnes už bohužel v zapomnění.

Ten druhý týden byl samozřejmě mnohem zajímavější, protože přednost dostaly sporty motoristické. Motocross, Autocross, motocykly včetně side v terénu i na silnicích. Závody do strmého v terénu, nebo šlapačky. Hodně často se vysílaly i závody motorových člunů.

Dnes je různých sportů v televizi i na internetu mnohem více, proto je těžké všechno uhlídat. Víme, že když někdo z nás narazí na nějaký hezký odkaz, tak se s ostatními rád poděli, ale někdy se může stát, že tyhle informace zůstanou zapadnuté c archívu, nebo se ku nám z různých důvodů dostanou před naše oči pozdě.

Proto jsem otevřel tuhle stránku do které by jsme si mohli vkládat různé odkazy kterými by jsme si mohli navzájem obohatit volný čas a třeba se uchytí a mnohým udělá sportovní zážitky dostupnější.
Děkuji

2 Likes

ono je toho tolko, ze clovek by musel pozerat na x monitoroch od rana do vecera aby to vsetko stihal.

1 Like
1 Like

To je pravda, ale někdy by se člověk rád podíval na nějaký vysněný závod, ale zrovna ho žádná dostupná televize nevysílá. Právě k tomu jsem založil tohle téma, aby případní zájemci měli hledání pohodlnější.
Jindy zase člověk narazí na nějaký zajímavý přenos zcela náhodou, tak proč se nepodělit s ostatními.

1 Like

tu su tie clny

3 Likes

Skvely napad, jak me mrzi ze jsem propasl to Ecce Homo :trophy:

Tedy nevim jestli jsi myslel akce u nas nazivo, nebo online sledovani.

1 Like

jo, super vlakno, casto sa tu postuju kade tade odkazy na zavody rozneho typu, tak tu to bude pekne pokope :+1:

1 Like

Iniciatívě se meze nekladou. Tady vládne skutečná demokracie.

Jo tak budu rad za pripomenuti motoristickych akci u nas, pokud to nekdo vychyta.

Nejlepsi by byl seznam letosnich akci, tak kdyby nahodou nekdo neco mel, dik.

1 Like

neksor vecer aj Indycar

1 Like

Umění.
Nejlepší hokejista, co se kdy dotknul puku. :clap::clap:
G. O. A. T.

2 Likes

1 Like

Asi to sem nepatří, ale možná to někoho zaujme.
Blíží se doba, kdy budou elektrické motorky rychlejší, než spalovací.
V motokrosu už je elektrická Stark Varg rychlejší, než to nejlepší ze 450cc.
Neuvěřitelná bestie :grinning:.

1 Like

https://www.youtube.com/shorts/Z1FBZwyAX6k
track limits na ostrove Man

2 Likes

sialene

2 Likes

dnes nas caka historicky prvy zavod novej se.rie Mustang Challenge, stream bude na YT.
Mustang 5.0 V8 https://www.ford.com/performance/mustang-dark-horse-r/

2 Likes
1 Like
1 Like