Spojenie Hamilton – Mercedes pretrváva už desať rokov: Nasledoval som svoje srdce | Magazín F1 - F1online.sk

Pred desiatimi rokmi Lewis Hamilton opustil víťazný McLaren a prestúpil do mierne nadpriemerného Mercedesu. Mnohí si v tom čase ťukali prstom na čelo. „Čo to ten Lewis vyparatil?“ zastrájali sa. Čas však potvrdil, že sa Brit rozhodol správne. Učinil síce pomerne riskantný krok, ktorý však priniesol vytúžené ovocie – veď Hamilton sa s Mercedesom tešil až šesťkrát z majstrovského titulu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/92352/spojenie-hamilton-mercedes-pretrvava-uz-desat-rokov-nasledoval-som-svoje-srdce

Bože ty to vidíš, to jsou zase kecy :rofl: :rofl:.

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: cenu jeho srdca pozna cely svet…ďad

1 Like

Všichni se mu smáli, všichni si ťukali na čelo, že je blázen.
Přepsal historii F1 a teď se směje on.

1 Like

Moc to ze sebe tlačí :man_shrugging:

4 Likes

Ale no tak.
Nedali by mu v 2014 dominantnu karu, tak uz davno by im ukazal chrbat …

3 Likes

Zas ako vždy anti Hamiltonovci sa ukazujú ako musia hejtovať a spamovať.

Iste ked citam tieto nezmysly.
Nasledoval dominantne auto a ochranu od FIA.
Ze vraj srdce …
Teraz ked ho do roku 2025 bude Maxo nicit sa ukaze srdiecko … na to si pockam.

1 Like

Maxo ho ničiť nebude. Lebo ten si bude jazdit sám mimo kamier.

Krasna rozpravka. A teraz si povedzme, ako to bolo naozaj: kde bolo tam bolo, prisiel stary Niki Lauda, pozval Lewisa na obed a tam mu povedal:“Mame za zadkom celu automobilku Mercedes, Brawn so Schumacherom postavili Dream team 2.0, motor vyvijame o par rokov dlhsie ako konkurencia a par rokov budeme nedostihnutelni, takze len ti Bono povie do vysielacky Hammertime, prehodis dva vypinace na volante a budes robit take medzicasy, ze mas zastavku v boxoch zadarmo. Naozaj chces zostat v McLarene? Ron tam aj tak zachvilu skonci. A v Mercedese budeme len pocitat, o kolko treba ten motor stocit, aby to nevyzeralo, ze sme nedostihnutelni.”

3 Likes

Nezabudni na dalsiu veceru u wolfa ked vyd…dr…bali s rosbergom.

“Nasledoval som stoceny motor s vykonom, o akom superi ani nechyrovali.” :joy:

1 Like

Esteze sa teda proroctvo naplnilo :slight_smile:

Co ti poviem, nezvratny osud. :wink::grinning:

Pufe ano, toto Tvoje tvrdenie sedi, kazde slovo.
A nezda sa Ti, ze je tam mnozstvo polahcujucich okolnosti ?

Suhlasim s kazdym slovm co si napisal.
Je usmevne citat aj o robeni rozhodnuti a zmien …
Pokial viem, tak za celu karieru urobil len jednu jedinu :slight_smile:
Stale je to o tom, nedat mu vitazne auto, cca 2016 by sa smutny pratal prec.
Take kolosalne zivotne a sportove stastie nemal v historii ziaden pilot.

Vidím že hejtri si zasa raz robili dobre pod článkom o Hamiltonovi s 15 príspevkov vidím 5 ešte že môj black list funguje. Zoberme si to tak Lewis má za 10 rokov 4 tytuli, Max bude mať za 8 rokov v Redbulle 3 a jeho nikto nehejtuje a pochybujem že by mal gule na to odísť z výťazného týmu ako Hamilton do Mercedesu.

Ked bude jasne, ze Max bude mat 8 rokov vkuse dominantne alebo top auto ako Lewis, tak budem pisat, ze Max mal stastie na skvele a dominantne auto. Preco by som nemohol pisat objektivnu pravdu.

To je hejt po novom? Poukazat na to, ze ten clovek je “full of bullsh1t”? Za hlasom srdca… OMFG. A tytuli sa pisu tituly…

Správne sa píše: víťazného tímu a tituly (ako spomína aj raptor). Ako stavebný inžinier musíš tieto veci dávať z fleku aj o polnoci :wink: (myslené v dobrom).

2 Likes