Smedley vyzvedal u bývalých kolegov v Maranelle: Lewisa doslova milujú! | Magazín F1 - F1online.sk

Stoja Lewis Hamilton a Ferrari na prahu historického príbehu? Keď britský pretekár vlani prichádzal do talianskeho tímu, veľa sa špekulovalo, ako zapadne do novej kultúry a ako to medzi ním a Scuderiou bude klapať. Jazdec i tím majú za sebou ťažký prvý rok, ale teraz sa zdá, že všetko do seba zapadlo. Aj bývalý inžinier Ferrari Rob Smedley si myslí, že medové týždne Ferrari a Hamiltona začali s ročným oneskorením.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/236987/smedley-vyzvedal-u-byvalych-kolegov-v-maranelle-lewisa-doslova-miluju

tak toto je pre našich hejterov,veľmi horká káva,niekto má rád človeka,ktorého oni nenávidia…pekné vyjadrenia od Smedleyho,len jedna lastovička leto nerobí aj keď posledné výkony boli s ohľadom na motorový výkon monopostu veľmi dobré…horúce letné preteky,môžu Ferrari viac svedčať ako Mercedesu,tak sa môžeme dočkať zaujímavej zápletky,keď veterán bude naháňať benjamínka,pre F1 by to bolo len dobré…

Tak hlavně, aby jim ta poslední výkonnost i to nadšení všem vydrželo.

Trend tam je, no vazne by som neskakal od radosti po jednej vyhre. Moze byt aj posledna v sezone pre Ferrari..

Chce to sa dotiahnut na 10-15 bodov na Kimiho. A George nie je velmi daleko.

Ako hlboko kleslo Ferrari keď po mesačných suchotach oslavujú jedno víťazstvo

Len aby nebol potom zasa plac ked sa zosype

Ferarri žije v ilúzii Hamilton vyhral zaslúžene ale zas to skončí ako u Leclerca už sa vidia s titulom ale zas skončia sklamaný ale to je talianska mentalita.