Stoja Lewis Hamilton a Ferrari na prahu historického príbehu? Keď britský pretekár vlani prichádzal do talianskeho tímu, veľa sa špekulovalo, ako zapadne do novej kultúry a ako to medzi ním a Scuderiou bude klapať. Jazdec i tím majú za sebou ťažký prvý rok, ale teraz sa zdá, že všetko do seba zapadlo. Aj bývalý inžinier Ferrari Rob Smedley si myslí, že medové týždne Ferrari a Hamiltona začali s ročným oneskorením.
tak toto je pre našich hejterov,veľmi horká káva,niekto má rád človeka,ktorého oni nenávidia…pekné vyjadrenia od Smedleyho,len jedna lastovička leto nerobí aj keď posledné výkony boli s ohľadom na motorový výkon monopostu veľmi dobré…horúce letné preteky,môžu Ferrari viac svedčať ako Mercedesu,tak sa môžeme dočkať zaujímavej zápletky,keď veterán bude naháňať benjamínka,pre F1 by to bolo len dobré…
Ferarri žije v ilúzii Hamilton vyhral zaslúžene ale zas to skončí ako u Leclerca už sa vidia s titulom ale zas skončia sklamaný ale to je talianska mentalita.