“Musím priznať, že o tých rozhodnutiach som vedel už dávnejšie, už pred niekoľkými víkendmi. Nemám pocit, že by to malo na situáciu nejaký veľký vplyv,” komentuje Gasly, ktorý je v tíme aj celkom rád. “Musím povedať, že som veľmi spokojný s tým, ako pracujeme s inžiniermi. Každý víkend mi dávajú veľmi silné auto. Myslím si, že teraz sa nám darí z neho vyžmýkať ešte o trochu viac, keď už tento balík poznáme. Cítim sa dobre. Auto dnes fungovalo fajn, Daniil sa tiež dostal do Q3. Zatiaľ to bol dobrý víkend, dúfam, že ho zajtra aj tak uzavrieme.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14835/skvely-gasly-opat-ziari-v-imole-sekundoval-verstappenovi