Sklamaný Russell: Láme to srdce | F1online.sk

„Láme to srdce,“ hovorí Russell sklamane. „Celý tím pracoval veľmi tvrdo, dostali sme sa na skvelé deviate miesto. Všetko sme mali pod kontrolou, auto bolo skvelé a dokázal som držať tempo s Charlesom a Sebastianom za mnou, ktorí boli na rovnako starých pneumatikách. Potom prišla tá nešťastná červená vlajka, ktorá všetko zmarila.“


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/11252/sklamany-russell-lame-to-srdce

to co spravil pri restarte si tiez za klobuk neda.

williams by si mal vybrat filmovaci den ak im teda este nejaky ostal a russell by mal cely den trenovat starty a nic ine len starty :slight_smile:

Dávam do pozornosti čítanie s porozumením… Čítali ste vôbec ten článok? On sám uznáva, že štart bol zlý. AVŠAK … Takisto hovorí že on sám, v percente ktoré by znamenalo dobrý štart pri všetkých 3 štartoch, bol tak to vyplýva v článku… A Williams teda na rozdiel od Vás asi ma aj nejaké dáta.
Takže evidentne odlepiť sa mal problém Williams. V dôsledku nejakého externého faktora. Tak ako to sám Russell aj tím uviedli. Navyše mali za sebou 2 Auta na inak zahriatych gumach.

„Ešte sa na to pozrieme. Hodnotí sa to tak, že pri štarte musíte dosiahnuť určité percento a mne sa zakaždým podarilo trafiť presne to percento, ktoré sme chceli a napriek tomu bol ten štart slabý. Musíme teda analyzovať, čím to bolo, či to spôsobilo menšie množstvo paliva alebo nedostatočne zahriate pneumatiky alebo niečo iné,“

Navyše všetci tvrdíte že problém je zorientovať sa tak, čo by mu pomohlo ak by to robil sám niekde cez filmovací deň? … Keď z článku vyplýva ze reakcia samotná je v poriadku @pm1? Toto my vysvetli.

Len aby to nebolo tak, ze nez sa Russel zorientuje tak bude v Mercedese sediet Verstappen. Jemu tie starty vobec nejdu.

My sa bavíme o tom do akej miery si body včera prehajdákal sám a z tohto článku mne nevychádza, že by to tak bolo… Nemám z toho pocit že včera to bola práve jeho reakcia čo ho pripravila o body … to sa ti snažím povedať. Lebo tam podľa všetkého bol tentokrát ozaj problém inde keď reakcia bola OK a štart aj tak nevyšiel.

Čo máte všetci s Verstapenom? Ten za LH do Mercedesu nepôjde. A kým sa tak udeje, že ten by odišiel (podľa mňa tak 3 roky to ešte potrvá nie je jedno či je to 8 alebo 10)…tak môžme rovnako povedať, že dovtedy už budeme mať Russella snáď v lepšom Time aby sme videli či to dá alebo nie… Ak v lepšiom tíme čoskoro s prispením Mercedesu nebude a aj tak s nimi ostane a si nezačne hľadať miesto bez nich a nálepky Mercedes driver čo mu dvere často skôr zatvára…tak potom je debil a prehajdáka si kariéru v F1 čakať na nich už po 2022 nebude mať význam inak skončí horšie ako Ocon lebo ďalšie obdobie v takomto Williamse ho jazdecky zničí… Jedine kde by to malo význam by bolo ze sa zlepšia aspoň na úroveň AT ale to sa asi len tak nestane) . Takže toto je diskutabilné. A po 100x ja si nemyslím ze GR potrebuje hneď Mercedes a LH za kolegu len ze potrebuje niečo iné ako Williams aby sme videli čo je jeho vina a čo je o aute kt. Riadi.

Verstappen moze byt v 2022 volny. Russel by si mal najat manazera inak skonci ako Ocon, alebo nebodaj Wehrlein.

Otázka je ci mu to ta zmluva do 2022 dovoľuje mat iného manažéra ako Mercedes. Lebo momentálne on patrí Im aj keď ma zmluvu s Williamsom. A podla mňa podľa zmluvy nemôže mať vlastný manažment … Co ale len ukazuje ze ho Mercedes zjavne ešte neodpísal ako tu mnohí píšu lebo mu záleží aby od nich neodišiel. Inak by ho nemalo dôvod držať.