Zmätený reportér sa po tejto odpovedi opýtal, prečo sa potom v Racing Pointe rozhodli zastaviť. „Ani ja neviem,“ pokrčil plecami Pérez. „Keď sa na pozriem, nedáva to zmysel, no po pretekoch sa ľahko povie, aké rozhodnutie bolo to správne. Predbiehať tu je extrémne náročné, neviem, ešte som sa s tímom nerozprával. Museli na to byť nejaký dôvody.“
Checovi opakovane podkopava nohy vlastny tim v tejto sezone, napriek tomu naklada Strollovi kde sa len da. Dufam, ze si najde sedacku aspon v tom Haase, do RB ak vobec tak favorizujem Hulka