„V tomto roku sme mali možnosť dobre vidieť, že existujú okruhy, na ktorých vie F1 ponúknuť skvelú šou. Toto konštatovanie však neplatí o všetkých okruhoch v kalendári. Každých pár rokov by sme tu podľa mňa mali mať okruhy ako Imola, Portimao alebo Mugello, aby sme zažili väčšiu variabilitu. Osobne by som bol radšej, ak by to bolo takto. Myšlienka mať viac pretekov, ktoré trvajú menej dní, sa mi až tak nepozdáva,“ dodal Carlos Sainz.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15184/seidl-a-sainz-su-proti-23-pretekom-skor-by-privitali-rotacny-princip