Šéf Williamsu bude v Turecku chýbať, má Covid | F1online.sk

“Avšak, objavili sa uňho mierne príznaky, a tak dnes ráno (v stredu) podstúpil ďalší test, ktorý bol už pozitívny,” informuje hovorca britského tímu. “Simon sa inak cíti dobre, teraz bude desať dní v izolácii v súlade s nariadeniami Veľkej Británie. Fungovanie tímu tento víkend podporí zo svojho domova.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15592/sef-williamsu-bude-v-turecku-chybat-ma-covid