Schumacherovi je ľúto, že Vettel odchádza: Zostane po ňom veľká diera | Magazín F1 - F1online.sk

Jop. Na to som zabudol že ešte stále im s tým hrabe….

Nemyslím si, že by z ním ešte chcelo Ferrari niečo spraviť. Keď mali možnosť ho posadiť do Alfy, neurobili nič.

Možno je na stole ešte výmena Zhou - Schumacher, čím by sa Mick posunul a Haas by získal obnos peňazí a fajn pilota.

To som nevedel že mali možnosť. Nemám akadémiu tak nasledovanú. Takže potom má Ferrari až Leclerca v F3?

Myslím, že Schwarzmann si vzal občanství Izraele. Mně by se Mick u Alpine taky líbil a kromě toho nevím, jestli vzhledem k situaci bude u Alpine zájem řešit problém McLarenu - oni se budou muset s Ricciardem vyrovnat a pokud by měl místo v Alpine, bylo by to z jeho strany asi jednodušší.

1 Like

Tak výmena Zhou - Schumacher je takisto pasé… Ferrari už nemá dosah na to, aby vedeli umiestniť pilota v Alfe. Ibaže by to chcela samotná Alfa, čo pochybujem, súčasné vzťahy Ferrari a Vasseura sú, akoby som to napísal… nie také vrúcne ako v minulosti…

Ale ja som mal na mysli dôvody ohľadom jeho výkonnosti a nie že ho tam drží meno alebo sponzor, to by sa celkom rýchlo pretransformoval z vraj budúcej hviezdy ( čomu som nikdy neveril ) na platiča, vlastne by sa s neho stal taký Tsunoda a to nie je kto vie čo na porovnávanie, takto narobí otcovmu menu viac škody ako osohu. Len nech nejde do Alpinu to by som musel začať fandiť asi Mclarenu :neutral_face:

V F3 majú Leclerca a Bearmana, v F2 majú Schartzmana a Ilott je rezervný jazdec pre F1 spolu s Mickom a Giovinazzim. Zopár majú ešte aj v iných súťažiach, ale tí sú úplne mimo od superlicencie.

Pokiaľ viem, tak v F2kach nemá Ferrari nikoho, Švarcman je fuč, jeho dávajú občas na testovacie jazdy vo Fiorane a pod. :slight_smile: RB má napríklad v F2kach kopu jazdcov, z ktorých by som si úprimne nevedel vybrať, pretože ani jeden nejak zvlášť neoslňuje. :slight_smile:
(“S nožom na krku” - možno Lawson, inak fakt neviem)

1 Like