Schumachera mám rád, ale Hülkenberg je lepšou voľbou, myslí si Barrichello | Magazín F1 - F1online.sk

Pred pár dňami sa potvrdilo to, o čom sa už dlhšie špekulovalo. Micka Schumachera, ktorý strávil v najvyššej motoristickej súťaži dovedna dve sezóny, obe vo farbách Haasu, nahradí od budúceho roka jeho skúsenejší krajan Nico Hülkenberg. Podľa bývalého pretekára Formuly 1 Rubensa Barrichella je Hülkenberg bezpochyby tou správnou voľbou. Zároveň však verí, že Schumacherovi, ktorý má najlepšie pretekárske roky stále pred sebou, sa ešte šanca naskytne.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/83586/schumachera-mam-rad-ale-hulkenberg-je-lepsou-volbou-mysli-si-barrichello
1 Like

Mick má co zlepšovat, ale je to jedno velké ale. Haas nemá nikoho, kdo by mohl trénovat jezdce a první rok Mick měl vedle sebe Mazespina a pak navrátilce Magnussena, kterému se dokázal často vyrovnat. Navíc Gunter jako šéf týmu místo toho, aby podporoval mladého jezdce, tak vytvářel tlak a pomoc tam nebyla a to je špatně. Ať se podívají k Alfě jak se má k tomu přistupovat. Za mě je tohle prostě špatný krok, ale ne pro Haas, ale pro F1, protože zase budou v F1 jezdci, kteří tam opravdu nemají být a ti co se mohou dostat do velké formy, tak tam znovu nejsou.

Dieru do sveta asi Hass urobit nechcu, skor mi pride ze chcu zvysit cenu stajne aby ju Gene Hass mohol predat aby sa mu vratilo co do nej investoval, alebo aspon cast penazi aby sa mu vratila :moneybag: :moneybag:

To je dosť možné. Aj keď Haas sa vyjadruje, že tím na predaj nie je, čo dáva celkom zmysel, keďže v súčasnosti je F1 zisková. Ale ktovie, ako dlho ho to bude baviť. Porsche bude chcieť svoj tím, keď im nevyšla spolupráca s RB, a Haas je asi jediná možnosť, ak chcú vlastný továrenský tím. Ale myslím, že Ferrari by po Haase tiež malo skočiť. Po skončení spolupráce so Sauberom by fakt potrebovali nejaký béčkový tím pre svojich jazdcov.

1 Like

On ma tusim ze 60 rokov, moze sa venovat F1 rok, ale kludne aj dalsich20 rokov. Takze uvidime. Ale popravde namiesto toho hompalania vzadu im prajem silneho sponzora alebo predaj napr. Porsche. Nech zacne o stred pola alebo o titul bojovat dalsia stajna :muscle: