Schumacher za body ďakuje tímu: Vyhrávame aj prehrávame spoločne | Magazín F1 - F1online.sk

Na 31. pokus to vyšlo. Mick Schumacher si z Veľkej Británie odnáša prvé štyri majstrovské body v kariére po bezchybnej stíhacej jazde z devätnásteho až na ôsme miesto. Mladý Nemec ďakuje najmä tímu za skvelú stratégiu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/69752/schumacher-za-body-dakuje-timu-vyhravame-aj-prehravame-spolocne

Vettel hned v Schumacherovej zadnici…klasika

Body na to že jazdí za Haas pekné, proti tomu nič. Ale konzistencia, pán Šumacher, konzistencia.

Dufam, ze sa Schumi dostane aspon do Alfy.

Dark knight bananas funtomas ci ake si to mal nicky

To áno. Myslel som konzistentne nejaký bodík, alebo byť na dosah.

Že konzistentne ničí tímový budget na 2022, to vieme :slight_smile:

ako nici timovy budget ?2x rozbil monopost ktory nema na to aby jazdil ani f2 a nie f1. jazdi vyrovnane pertie ako kolega ktory ma v f1 odjazdenych o 100 VC viac ako on. Spocitaj havarie VERSTAPENA A LECLERCA v najlepsich autach kolko ich maju

Konečne, snáď stres a tlak opadol a bude jazdiť uvoľnenejšie a body budú pribúdať

1 Like

To samozrejme nie je len jedna lastovička. Už v upršanej kvalde na pre neho neznámom Montreale sa pekne predviedol. Ja som vravel, že keď prídu klasické a pre neho známe okruhy, tak konečne začne ukazovať prečo má tituly v nižších sériách. Len na mestské okruhy si musí dávať bacha.