Sargeant vyvracia tvrdenia Marcusa Ericssona, že Vowles s ním nekomunikuje | Magazín F1 - F1online.sk

Logan Sargeant bojuje o svoju budúcnosť, ale najnovšie aj s klamlivými informáciami, ktoré má o ňom šíriť Marcus Ericsson. Pilot Williamsu ich vo štvrtok pred VC Belgicka dementoval s tým, že Ericsson má všetko z druhej ruky.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/165289/sargeant-vyvracia-tvrdenia-marcusa-ericssona-ze-vowles-s-nim-nekomunikuje

Já jsem držel Vowlesovu vlajku. :pensive:

Skutečně věříš všemu co se napíše?

Ano, asi 99% vždy věřím. Nemám důvod nevěřit.

1 Like

Ty neznáš zlá média?

no a cela vcerajsia diskusia o zlom vowlesovi je teraz bezpredmetna :slight_smile:

1 Like

Asi tak, to je tak ked si ludia nieco citaju a hned tomu veria. Hlavne v F1 kde novinari ziju priamo tym ze kecaju a drbu

1 Like

Přesně tak, Red Bull je toho krásnou ukázkou. Nikdo nedochází, žádný problémy nejsou a všichni se tam mají rádi a šlape to, jak hodinky

Ty mas nejaku uchylku na moje prispevky alebo co? To uz neni ani vtipne

1 Like

Takže se trefil viď :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Do coho? :smile: vam z toho rbr dobre sibe uz, len sa tu do nich obuvate a provokujete uzivatelov, ale tak kazdy si svoju cestu voli sam

4 Likes

S tebou mu to nedalo žádnou práci :smile:

1 Like

Mna si hlavne ani k nicomu nevyprovokoval, maximalne tak mi to zdvihlo kutiky a pokrutil som hlavou :smile:

2 Likes

Mě do toho netahej :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Mas pravdu, bola chyba reagovat, mohol by si to vecer az budete spolu s hogrikom zdielat tekutiny, nacrtnut tuto temu nech na mna ani on nereaguje :+1:

2 Likes

Nebreč tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Ježku nepiš co po večerech děláš s Josem, nikoho to nezajímá. Ty si zase napsal nějakej žbleb, tak jsem ti dal příklad, kterej tu s kolegama od září popíráte. Pak se vám to postupně rozpadlo, tak tu chodíte kopat s AM a Alonsem, ale to už jsou ty křeče, ze kterých není cesta zpět :slight_smile:

1 Like

Když uhodneš čí to je podlaha, tak máš bod.

Mercedes, podvod, zakázat!

1 Like

Ano máš bod. A Honza má minus bod za to, že jsi mu radil.