Sainza otravovali narážky na to, či neľutuje prestup do Ferrari | F1online.sk

Spravil Carlos Sainz dobre, keď sa rozhodol prestúpiť do Ferrari? Zodpovedať túto otázku sa v minulom roku snažili Sainzovi súperi, padok, novinári i fanúšikovia. Mizerná sezóna z pohľadu Ferrari viacerých presvedčila o tom, že Španielovi by bolo lepšie, keby zostal v zlepšujúcom sa McLarene. Sainz priznáva, že takéto úvahy ho v minulom roku dosť štvali.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20541/sainza-otravovali-narazky-na-to-ci-nelutuje-prestup-do-ferrari

Klukovi to moc preju. A tesim se na interni souboj s LEC :muscle:

1 Like

Jasne ze sezona 2021 nemusi byt pre Ferrari zla. Su tam mensie zmeny v tech. Pravidlach cize mozno im pomoze to ze podlaha nebude taka prepracovana a snat vychytaju tu zadnu cast a pneu dostanu do spravneho okna.
Rok 2022 bude pre vsetkych velmi narocny!
Nechajme sa prekvapit. Ja by som chcel aby to bolo vyrovnane aspon medzi top 10. Je jasne ze eilliams a haas budu na chvoste. Najviac som zvedavy na ferrari mclaren renault a aston. RB a Merc by mali byt o5 vpredu tam neni o com. Tato sezona bude urcite zaujimavejsia uz len koli jazdeckym rosadam!