Sainz pripisuje svoju nehodu vetru: Fúkal rýchlosťou 40 km/h | Magazín F1 - F1online.sk

Kvalifikácia sa pre Carlosa Sainza skončila už v druhej časti. Španielsky jazdec totižto nezvládol prejazd poslednou zákrutou a tvrdo vrazil do bariéry. Na moment sa síce ešte rozbehol, no s predným krídlom zaseknutým pod autom napokon z monopostu vystúpil. Sainz z nehody viní najmä nárazový vietor.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/38201/sainz-pripisuje-svoju-nehodu-vetru-fukal-rychlostou-40-km-h

Čakám kedy bude aj Sainz vetroplach.

Ci tu to bude objektívny dôvod?

Ale dostávame sa tu k tomu ako auto dokáže ovplyvniť vietor a ze pilot s tým urobí kulove. Lenže niektorí to odmietajú pochopiť, že to nie je len o rýchlosti ale aj o technike a podmienkach a čím horšie auto, tým viac.

1 Like

Rozdiel je že Sainz preteká vo Ferrari.

Keď iný popisujú príčiny tak je to OK. Keď ich popise Russell je vetroplach.

Kiks ja proti tvojim názorom nič nemám ale to fakt každý jeden tvoj príspevok musí byť o Russellovi

To patrilo komentárom niektorých vybraných oni vedia komu.

Russella sa to defacto netýka. Len ma pobavila ta “výhovorka”.

Keď to bude opakovať polovicu sezóny, tak ho tak môžeš prezývať.

a co sa dnes stalo dzordzinovi? lebo naskok len 1 desatiny na oteckovho synacika nieje bohvie co od galaktickeho mega talentu
alebo snad konecne sa im podarilo nastavit auto na nedelu obetovanim kvalifikacie?

co myslis aky bude start, lebo teraz uz ma za sebou len slabsie auta tak snad ziadne miesto nestrati lebo to by bola uz poriadna blamaz a mercedes ak uz zmluvu podpisal by musel vazne uvazovat, ze ci by nebolo ju lepsie zrusit a dzordzina odpisat

Obetovať Q na hungaroringu môže iba idiot a zase len potvrdzujes že tomu nerozumieš.

Nič sa mu nestalo zazsiel v pohode kolo =na toto to vo Williamse stačí. Stačilo že nepridal nič extra a máš výsledok =toľko k tomu ze nejazdí na limite.

Mercedes ma pilota co dodrbal zo 4 Q tento rok aj štarty na ako sa zdá najrýchlejšiom aute :joy: takže progres bude čokoľvek

Nevraviac o tom že nikto nečaká Q2 od Williamsu (ani Williams) len od Russella. Lenže na to musí poskladať skvelé kolo, OK mu nepomôže. V dobrom aute by to stačilo, vo Williamse nie. A ze sa mu to skvele kolo nepodarí jeden víkend z 11 len ukazuje ako jazdil doteraz.

@Lacike82 hovorí to 2x (vždy keď sa niečo pokazilo) co len potvrdzuje ako to ovplyvňuje. Lenže Ferrari netvrdí že majú auto všeobecne citlivé na vietor. Williams to tvrdil už po filmovacom dní pred sezónou :joy::joy:.
Taky ste trápny že na vaše zvyšné komentáre ani reagovať nebudem.

Lebo ja viem mate to ťažké jeden víkend a všetky teórie v prdeli… Co budete dristať do konca sezóny? :joy:

Ty to uz fakt zacinas prehanat, presne ako Bretnix na predoslom fore, ked Vettel predvadzal kolotočáris :face_vomiting:
Prestan byt uz tak horlivo vtierava a zapalena pre obhajobu.
Ja osobne sa na Russella v medaku tesim, ale uprimne… este tam ani neni a uz mi vdaka tebe lezie na nervy… tvoje prispevky uz automaticky preskakujem, lebo si ako obohrana platna. Velmi lahko sa das vyprovokovat zufalcami, medzi ktorych uz radim aj teba.
Daj tomu cas a skus pisat menej a hlavne o inom… :wink:

1 Like

ty si fakt totalne mimo

Ja píšem aj o inom. Oni dvaja zjavne nie

Trošku sa mi to ťažko verí lebo vietor tam v čas kvalifikácie nefúkal maximálne vánok. Ale keď to hovorí telemetria 💁. Aspoň si zapreteká Carlos :+1::+1::+1:

Ja viem, ze aj o inom… ale to si nikdy neprecitam, lebo pises uz tak vela a to iste, ze uz neni casu to citat a reagovat, pretoze pride 2x tak dlhy sloh a znova to iste.
Prepac, ale skus sa odosobnit a trosku im uvolni uzdu, nech sa junaci vyblaznia a potom zacni znova z lahka. Hejt na neho bude este vacsi, ked prestupi do medaku a nieco spacka, co sa urcite stane a vseci budu cakat na to, aby ti to mohli hodit do ksichtu.
Musis byt pripravena :cold_face: