Sainz podpísal zmluvu s Mercedesom, informujú talianske médiá | Magazín F1 - F1online.sk

Kdyby jsi Honzíku četl mé v podstatě vždycky trefné příspěvky tak by jsi věděl, že já jsem zatím v klidu, protože je tu klasicky rozpor ve spekulacích. Nedávno tady byla zpráva o tom jak Wolf o Sainze nestojí a teď ho naopak podepsal? Tak co platí? :stuck_out_tongue:

1 Like

Teď mě napadá, jste s Honzou zareagovali těsně po sobě…že vy jste jeden člověk? To by byl solidní plot twist :stuck_out_tongue:

1 Like

Jj dva účty, to nevidíš?

Ano, všimnul jsem si Ježku :slightly_smiling_face:

Od kdy se tady nesmí nesmí psát (práážskýý). :grin:

1 Like

Od té doby, co to začnou zakazovat samozvaní zástupci pseudovzdělaných elit, kteří možná mají nějaký pofidérní diplom z “European studies”, ale propadli by i z diktátu z českého jazyka pro 6. třídu základní školy. :wink: :grin:

3 Likes

Někdy mám pocit, že bych měl z češtiny propadnout i já, když používám slovo konstantní-stabilní místo konzistentní, které má mimochodem zcela jiný význam. Pouze nějaký blb to vložil do překládače a další blbové se chlubí na jak zajímavé slovo přišli.

Nebo slovo sezóna. Já tam nenapsat nad O čárku, tak bych byl brán za vola, ale dnes kvůli vymyšlených tupounských dyslektiků raději tu čárku nad O zrušili.

1 Like

No pravda je taka ze momentalne top pilota nepotrebuju kedze nemaju auto na boj o titul a nebudu ho mat ani v najblizsej dobe. Na nejake lepsie vysledky a sem tam prekvapenia im bohate stacia aj piloti kvalit Russel Sainz. Ak budu mat auto na titul potom si budu moct vyberat jazdcov

1 Like

Buď v pohodě, Ferdo. Problém není v tom, občas se jazykově kopnout nebo minout s nějakým pravidlem. :slightly_smiling_face: Problém je v tom, když někdo dává najevo, že se považuje za příslušníka vzdělaných elit, zhusta pohrdá lidmi, kteří pracují manuálně nebo prostě to formální vzdělání nemají, především na základě jejich voličských preferencí (případně vzdělanými lidmi s jinými než mainstreamovými preferencemi), a přitom svá moudra vyjadřuje češtinou, kterou by vytáhl i ten hospodský ochmelka po desátém pivu. :wink:

2 Likes

Rýpl jsem si do něj, protože se tu staví do role super vzděleného, mega inteligentního a velice slušného jedince. Ale poslední dobou mu to silně ujíždí

1 Like

Někdy mám pocit (doufejme že pouze pocit) že dnešní mládež je stejně zblbnutá jako kdysi hitlrjugend.
Doufám, že nikdy nedojde ke stejnému rozčarování jako tehdejším dětem.

1 Like

Rýpat se musí.
Ale ten megainteligentní byť né přímo TOP s titulem vzdělaný jedinec jsem tady já. :grin:

1 Like

Vzhledem k tomu, že část společnosti působí dojmem, že se té 3. světové války nemůže dočkat a byla by nejraději, kdyby začala zítra, se obávám, že to není jen pocit. Dobrý voják Švejk a Remarque jsou aktuální stejně jako v době vzniku. Znovu čtu opět Švejka a mám pocit, že je to kniha, kterou Hašek musel napsat zrovna teď. :grin: :cold_face: Mimochodem zrovna Hašek byl solidní vymetač hospod.

A Remarque byl chcimír, což Hitler nesl hodně nelibě.

Tím ti dávám za pravdu i s tím příměrem k Hitlerjugend.

1 Like

Od Remarquea jsem přečetl asi devět titulů. Ale daly se číst pouze ty, které u nás vyšly za komančů. Třeba Vlak do stanice nebe mě už nenadchl.
Asi mě přepadlo nějaké fluidum, že jsem nejdříve četl Nebe nezná vyvolených a teprve později Na západní frontě klid. Mezitím pár jiných jeho knížek.
Nedá se číst po sobě. Musí se do četby něco vložit, jinak by se četba mohla stát poněkud depresívní i nudně se opakující.
Pro zdejší osazenstvo ale doporučuji začít Nebem nezná vyvolených. Je to útlejší kniha, ale je v ní projev citu, který je v celé jeho biliografii.
Švejk. Co k němu říct? Dnes je Hrušínský velice oblíbený v Polsku.

1 Like

Člověče tohle se může v RedBullu táhnout hodně dlouho :man_shrugging: Snadné řešení ve vykopnutí Hornera zhatil většinový majitel, takže řešit mezilidské a pracovní vztahy můžou být pěkný oříšek. Může přijít náhle nějaká bomba nebo vleklý proces osobních ambic a nespokojeností který se prostě nadále bude vléci. Až se něco stane tak se výsledek teprve dozvíme, nebo to spolkne čas, to je taky možné. Uvidíme. Jak to dopadne mě zase tolik netankuje, jen vidím že něco se tam děje určitě, pokud teda tobě nepřijde divná jak kauza Horner, skoro rezignace Helmuta, Josův výstup, Helmutova klauzule … , mě jo :face_with_hand_over_mouth:

A k včerejší zaručené informaci bych taky očekával další šíření do ostatních médií atd, a v těch serioznějších se nějak stále skloňuje Antonelli. Jako nevím nevím, ruku bych tam nestrčil :grin:

1 Like

Antonelli? To zas zla media jedou antikampaň Red Bull, i když píšou o Sianzovi a Mercedesu?

1 Like

Až v 2026 odíde Max z Redbullu, lebo RB postaví motor s ktorým sa nebude dať dať titul, tak tu budeme čítať “vidíte, ja som to vravel, že v RB sa niečo deje” :smiley:

Dovtedy si musíme užívať “pretvárku” u RB kde sa “pohádaný” Horner rozpráva/obíjma a smeje s Maxom, Neweym, Markom…

Resp. počkáme si do VC Austrálie jak @Hedgehog poznamenal :smiley:

5 Likes

Taky se muze stat ze Red Bull a Verstappen budou ziskavat tituly az do konce sveta.

:slightly_smiling_face: :grin: :+1: :+1: :+1:

1 Like

Jojo, pro mě ten Sainz + Mercedes 1+1 spekulací zatím určitě zůstává, trapný že to nepřiznaj. I ti co mluví o Antonellim, všechno je to spekulace, až to bude realita tak to nikdo nebude zpochybňovat. Prostě RedBull jim nevoní a o tom ten jejich metr je :grin: Mimochodem zvěsti o smlouvě jezdce s týmem se obvykle potvrzuje do několika hodin, tady k ničemu nedošlo, což teda moc přesvědčivě zrovna nevidím. No škoda, doufám že mu to tam vyjde protože RedBull moc s ním nevidím a jiné auto je již extrémní downgrade pro další sezonu.

Jinak Procházka :muscle: :clap: :wink:

1 Like