Sainz podpísal zmluvu s Mercedesom, informujú talianske médiá | Magazín F1 - F1online.sk

Copak, ještě ti cukají nervy z toho, že si AMuS dovolil psát o RBR a Maxovi? Nebuď tak uzkoprsej

1 Like

A Red Bull sa ešte nerozpadol? Poslednú dobu som dianie okolo F1 sledoval menej, ale fórum som raz za čas prečítal a mal som pocit, že RB je rozpadnutý a podpísal Alonsa pre 2025 po jeho dlhom váhaní a odmietaní záujmu. Dvaja užívatelia to tu prezentovali ako skoro hotovú vec.

3 Likes

Však Jos už je tak nadšený, že od Bahrajnu nebyl v paddocku

1 Like

No tak Hamiltona je mozne asi nejvic povazovat za viteze toho vseho i kdyz si myslim, ze uplne nejstastnejsi neni, ale nic proti tomuhle nazoru. Muze byt.

Ostatni nevim co jsi myslel, protoze jsem nezaznamenal ze by @mp1 psal neco o porazenych.

Tak top týmy komplet, uvidíme co zbytek roštu.
Mezitím by nám mohl Bretnix vyfotit společnou fotku Hronera, Jose a Helmuta, jak je všechno v klidu :slightly_smiling_face:

1 Like

Zábavné, jak kopeš právě ty, který jsi ve věcech okolo RB totálně mimo, jak se znovu prokázalo. Tvoje nenávist k Red Bullu je unikum.

7 Likes

A kde kopu? :grinning: já se bavím tím, jak tu přijdeš a začneš shazovat novináře, různé zdroje a uživatele fóra, protože si dovolili psát o Maxovi a RBR. Já jsem tu psal svoje názory, omlouvám se, že jsem nepoužíval závorky, měl jsem za to, že jsi dostatečně vzdělaný, aby si rozlišil názor, tvrzení a sdílení zpráv.
Jinak jsem tu psal, že žádný rozpad týmu RBR nebude, že může dojít k rozpadu sestavy Horner - Helmut - Max - Jos - Adrian. Takže tvé hloupé nalepkování zase aplikuješ mimo🙂

3 Likes

Tento prezliekač ho nenávidel, ale aj tak tam tlačil Alonsa a nahováral si ako ho RB chce. Nakoniec sa Alonso zľakol ísť k Maxovi, RB ho aj tak nechcel a teraz ho nenávidí ešte o to viac. :sweat_smile:

1 Like

Honzík zase dostává Red Bull záchvat - nebo spíše Red Bull schizofrenii. :grin: A to VC Číny bude až za týden…

3 Likes

Hezky si ukázal, že ti cojones utekli :grinning:

1 Like

Alonso bol najväčší favorit do RB aj do Mercedesu až ho nakoniec žiadny top tím nechcel, a tak ostal v Astone. Ale snažil sa pripomínať, že je jediný voľný majster sveta, to bolo také lojálne k AM. :sweat_smile:

A všimni si, že Honzík reaguje len na teba. Tuším predvčerom tu dostal odomňa strašný preplesk, a tak sa snaží zas pár dní tomu vyhnúť, a tak priamo mne neodpovie. :joy: :clown_face:

2 Likes

Jediné čo je a bolo na stole je odchod Maxa po 2026 ak RB poskladá motor ktorý bude na <>.

Aj to na 99% do F1 dôchodku ako by išiel teraz niekde inde. Tam pôjde jazdiť GTčka alebo iné vytrvalostné preteky.

4 Likes

Jejich páky na Hornera shořeli jak papír, docela divný zvrat jestli je to pravda. Nejkomičtější je jako by stále jen SPEKULACE najmutí Sainze Wolffem měla znamenat že v RedBullu je všecko v pořádku :grin: U těch méně inteligentních to ale je možné :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

Tak Bretnix tu má zase záchvaty. Článek o Sainzovi a on tu zade cpe RBR s Maxem a ještě hysterčí, že si dovolil někdo o nich psát

2 Likes

Nemyslím si, že by napsal něco špatného. Tak spekuluje o přestupech a co? Možná z toho dostáváš záchvat jen ty.

Každopádně děláš zase zbytečné dusno. :expressionless::sleepy:

2 Likes

Sainz + Russel v Mercedese, to je nuda porovnatelna s ,atraktivnou, dvojicou Magnussen + Hulkenberg

1 Like

Ak sa to potvrdi, tak sa napatie na jazdeckom trhu zacalo a skoncilo Hamiltonovym prestupom do Ferrari. Vsetci ostatni zvolili najkonzervativnejsie riesenia, aj ked je to do velkej miery pochopitelne.

Myslim si, ze najvacsim vitazom celej jazdeckej rosady je McLaren, tam si velmi dobre poistili dvoch sikovnych jazdcov, ktori by za normalnych okolnosti boli horucimi adeptmi na jednu z volnych sedaciek.

7 Likes

Asi není šťastný z toho jak se to rýsuje, v 5 nej týmech nezbude žádné volné místo, … víš pro koho :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

Úprimne som čakal, že Sainzovci z momentálneho nadšenia a dobre načasovanej formy vytrieskajú omnoho viac, než len 1-2 ročnú rolu náhradníka v Mercedese. Teoreticky môže poraziť RUS alebo čakať ako bude vypadať Audi, takže zmysel to dáva ale aj tak som čakal niečo pikantnejšie

Čo viac mohol vyťažiť? Hrozil mu Sauber a on skončil v Mercedese. Ak porazí Russella, môže sa tam usadiť a po 2026 z toho veľmi vyťažiť. Ak neporazí Russella, môže ísť do Audi. RB pri súčasných výkonoch Péreza je obsadený, McLaren nemá voľnú sedačku a keby si mám pre 2026 staviť na Mercedes alebo Aston, tak stavím na Mercedes. Môžem sa samozrejme mýliť, ale nikto nevie aké bude rozloženie síl. :slight_smile:

4 Likes