Sainz odmietol, že by podpísal s Mercedesom: Najlepšie možnosti sú stále otvorené | Magazín F1 - F1online.sk

Minulý týždeň oznámili talianske motoristické médiá, že Carlos Sainz má vo vrecku zmluvu s Mercedesom. Veľmi známe a renomované zdroje sa nezhodli na dĺžke kontraktu, ale zhodli sa na tom, že je ruka v rukáve. Samotný španielsky pretekár sa však pred novinármi v Číne netváril, že by čokoľvek podpísal.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/150285/sainz-odmietol-ze-by-podpisal-s-mercedesom-najlepsie-moznosti-su-stale-otvorene

@Daaviid23 a máš po ptakach :stuck_out_tongue:

Tak žeby teda naozaj španielsky boyband v Astone 2025? :slightly_smiling_face:

Dobrá facka pro ty co se vyznaj ve spekulacích médií díky zapnutým mozkům :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Já už koupil Španělskou vlajku.
Komu mám poslat fakturu?

1 Like

Ale tu si koupil skrz Alonsa :stuck_out_tongue:

1 Like

Russell má Španělku, takže alespoň že tak :grin: Bude mít z tebe radost.

1 Like

Skôr by som povedal, že týmto padlo Audi a tak nejak sa Sainz sústredí na MB/RB.

Stále si myslím, že je valid comment ohľadne toho, aby sa neprepočítal. Na druhú stranu Carlos mi príde rozumný tak toto má asi pokryté

2 Likes

Koňská síla.

1 Like

Sainz v Mercedesu je nudná varianta :stuck_out_tongue:

1 Like

bušíš jo? 15FitnessPuffů

Jo musím. Však začnou bazény a ty ženský samy nepřijdou.

1 Like

Mozna ze ten Carlos videl tohle a rekl siy ze tomu Mercedesu to s prisavnym efektem opravdu moc nejde. :grin:

2 Likes

Stačí vybalit tvojí peněženku na stůl a příjdou.

Jinak já osobně měl tu první krev, co udělal Krása, ta byla hodně slabá a v podstatě to semnou nic nedělalo, tak snad tato druhá edice je lepší. Jezdíš i SBD?