Sainz: O Red Bulle môžem hovoriť len a len pekne | F1online.sk

„Neviem, každý takýto prípad, každý scenár a každého jazdca treba posudzovať samostatne. Poznáte môj príbeh a viete, prečo mi bolo umožnené odísť do Renaultu,“ hovorí Sainz. „Pierrova kariéra je odlišná od tej mojej. Skutočnosť, že bol v Red Bulle a vrátil sa do AlphaTauri, kde podáva výkony na vysokej úrovni, z toho robí úplne odlišnú situáciu od tej mojej.“


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13900/sainz-o-red-bulle-mozem-hovorit-len-a-len-pekne