Sainz nechcel komentovať incident s Leclercom: Nikomu to nepomohlo | Magazín F1 - F1online.sk

Po úspechu v Suzuke čelilo Ferrari pred Šanghajom nemalým očakávaniam. Vyzeralo to však, že papierové predpoklady zlyhali, keďže McLaren bol v Číne jasne rýchlejší. Ferrari sa ocitlo hlbšie v poli a nepomohli mu ani súboje tímových kolegov. Po sobotnom šprinte sa obaja stretli aj v nedeľných pretekoch. Opäť sa to zaobišlo bez vážnejších škôd, aj keď Sainz s Leclercom vzájomným súbojom určite stratili.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151385/sainz-nechcel-komentovat-incident-s-leclercom-nikomu-to-nepomohlo

ten uz hodil rukavicu ohladom dovery vo vlastny team?

Jednoduché. Sainz je už odstrihnutý od vývoju a tento package čisto vyvíja na SIM Leclerc. Pochopiteľne, že Sainz potom nebude moc nadšený. LEC tvrdí, že to bude prelomový package

hej to chapem, len neviem ci chyba v preklade, alebo uz naozaj sainz ironicky pomenuvava to, o com sam neni presvedceny, ze uspeje.

nemysli mi to idem si objednat burgerking, mozno na to pridem :smiley:

Pokiaľ Sainzovi tie upgrady nesedia a LEC tvrdí aké sú prelomové je to len dobre. Bude oversteer a to auto zjavne Leclercovi na sime vyhovuje

1 Like

takze je to tak ako som si myslel, a tym, ze auto uz asi aj nejak obviously je smerovane na leclerca, tak preto sainz voli retoriku, aku voli :+1:

podľa mňa je pissed, že reálne ho tam už ani nepúšťajú možno ten package nevidel alebo iba minimálne

ja niesom zastanca toho, ze teraz budeme sainza lutovat za to, ze mu nepredlzili zmluvu, to dobre vies u mna.

proste tomu predchadzali veci, a ktosi tu vcera aj postoval meme s tym, ze ked je pred leclercom tak je to styl STOP INVENTING, ale ked je zanim tak sa cbhce tahat … a to su napr len veci, o ktorych aj my vieme, resp vsimne si to aj random fanusik

co sa ale deje za oponou a jak moc mu starky sainz manazoval karieru, to nevieme, ale to, ze ho nepredlzili a vzali Lewisa, to vypoveda o viacerych veciach

Ano lenže niektorý to nevidia. A sorry aby ešte F1TV chválili Sainza ako dobre zvládol tú nehodu, keď niečo také urobí LEC hovoria ako kazí tím… No a tam ide o tie intrigy a Santander. Ako to bolo za Alonsa? Predsa Kimi musel skončiť. To proste je smiešne. A Sainz Sr. a ten jeho strýko to sú tiež dve postavičky. Myslíš, že prečo RB ani MERC ho nechcú nejako extra moc

toto prave neviem, za mna je merc stale pre sainza hratelny, ale u RBR aj skrze jeho minule posobenie, tommu moc sanci nedavam