Russella mrzí hlúpa chyba: Je to bolestivé | F1online.sk

Už-už to vyzeralo, že to Williamsu konečne klapne. Auto malo tempo, George Russell predvádzal ďalšiu vynikajúcu jazdu, prišli chyby i vypadnutia blízkych konkurentov. No britskému mladíkovi akoby to nebolo súdené. Hlúpa chyba, zrejme nič viac, než len hlúpa chyba. Ani sám Russell sa po pretekoch na nič nevyhováral, priznal zlyhanie a tímu sa ospravedlnil.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15116/russella-mrzi-hlupa-chyba-je-to-bolestive

čo ? ak sa nepletiem tak bol na 11 mieste kimi a nie je ho kolega ktori yašiel do boxov pre červene gumi tak že neviem či je chyba v članku alebo pan russell nevie any kto bol zanim a taky my prišlo divne že považoval za superov trinásty Vettel a štrnásty Stroll čo je pekna blbosť lebo yasebou mal obydva sauberi a najme kimicho ktory rozhodne chel 10 miesto tak mam pocit že tu niekto bud urobyl chybu v prepisu alebo pan russell any nevie ktora bije